Сезон грипу близько: кременчужанам варто подумати про вакцинацію

Вакцини будуть доступні в аптеках вже протягом місяця, де їх можна буде придбати та вчасно зробити щеплення в закладі охорони здоров’я.

Сезон грипу близько – він розпочнеться з жовтня. Щоби захистити себе та рідних, варто починати планувати в календарі час, коли можна робити щеплення для профілактики грипу.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє в.о. міністра охорони здоров’я України.

В Україні, за пронозамиWorld Health Organization (WHO), ймовірно циркулюватимуть:

– вірус, подібний A/Michigan/45/2015(H1N1)pdm09;
– вірус, подібний A/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(H3N2);
– вірус, подібний B/Colorado/06/2017.

Для епідсезону 2018-2019 року в Україні очікується наявність трьох вакцин від грипу. Одна з них уже зареєстрована в Україні, інша завершила процес спеціалізованої експертизи реєстрації, матеріали щодо третьої вакцини перебувають на розгляді у Державному експертному центрі.

Вакцини будуть доступні в аптеках вже протягом місяця, де їх можна буде придбати та вчасно зробити щеплення в закладі охорони здоров’я.

«МОЗ України не закуповує вакцини від грипу централізовано за кошти платників податків. Такі вакцини можна придбати за власний кошт або отримати безоплатно, якщо ваша організація або місцева влада вирішать їх закупити.

Фахівці Міністерство охорони здоров’я України зробили все необхідне, щоби ми всі могли добре підготуватися до епідсезону. Вакцина – надійний засіб, щоби зменшити ризики захворіти та уникнути серйозних ускладнень. Втім, за останні 3 епідсезони вакцинувалися в середньому лише 0,5 % громадян.

Рекомендуємо місцевій владі та підприємствам забезпечити вакцинацію від грипу українців. Особливо тим, хто є в групах ризику – медичним працівникам, вчителям, дітям до 5 років, вагітним, літнім людям (65+), і людям з хронічними хворобами», – йдеться в повідомленні.

Вакцинація, окрім здоров’я, захищає й гаманець: за різними оцінками, витрати на лікування грипу чи ГРВІ коливаються від 400 до 2700 гривень у залежності від тяжкості захворювання, а вартість 1 дози вакцини, що захищає від грипу упродовж усього сезону, складає близько 200 гривень.

Все по темі: вакцинація  вже скоро  сезон грипу 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин