«На вітрилах слова»: книга кременчуцького письменника отримала перемогу на конкурсі

Літературний конкурс проходив під назвою «Українська мова – мова єднання».

Книга голови Кременчуцької спілки літераторів «Славутич» Федора Олексійовича Чужі «На вітрилах слова» стала переможцем.

Як повідомляє «Відділ мистецтв» на своїй сторінці в «Фейсбук», у серпні в Україні проводився 19-й щорічний загальнонаціональний літературний конкурс «Українська мова – мова єднання». Лауреатом конкурсу стала книга «На вітрилах слова» (2017 р.вид.) літератора, журналіста Федора Чужі.

Федір Олексійович – яскравий професіонал, автор численних публікацій, серед яких твори художньої літератури, літературно-критичні видання; публіцист. А ще – активний популяризатор творчості кременчуцького письменства. Книгу «На вітрилах слова» він присвятив колегам по перу – письменникам Кременчука. До збірки увійшли 32 літературних портрети сучасних кременчуцьких письменників. Це єдине видання, котре розкриває розмаїття новітнього літературного процесу міста.

«Вітаємо голову Спілки літераторів «Славутич» Федора Чужу з врученням йому Почесної відзнаки Лауреата конкурсу і бажаємо подальшого творчого натхнення на довгі роки. Додамо, що минулого року у відділі мистецтв відбулась презентація цієї книги і її примірники надійшли до кожної бібліотеки ЦБС для дорослих», – йдеться в повідомленні.

Все по темі: "На вітрилах слова"  Кременчук  письменник 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Травня, 2019 Четвер
22 Травня, 2019 Середа
більше новин