Народний депутат України Юрій Шаповалов поспілкувався з відпочиваючими у таборі «Супутник» (відео)

На наступний рік планується збільшити кількість турів, можливо облаштувати нові кімнати аби табір зміг прийняти до 1000 чоловік.

У Спортивно оздоровчому комплексі «Супутник» триває оздоровлення людей похилого віку. На другу зміну заїхало 189 відпочиваючих. Серед них 20 представників кременчуцького району.

За іфномрацією прес-служби міськради, жителі району  по-доброму заздрять містянам, адже кременчуцька влада не тільки створила для своїх пенсіонерів чудові умови відпочинку, але й намагається забезпечити ним всіх бажаючих, тим паче, повністю за рахунок міського бюджету. У районі на це коштів немає, тож лише невелика кількість людей змогла потрапити в табір.

Особливістю другої табірної зміни стало і те, що тут вперше  відпочивають 19 кременчужан з особливими потребами. Цим людям дуже важко кудись виїжджати, адже для їх перебування необхідні спеціальні умови. Саме такі і були цього року створені у «Супутнику». Відтепер ця категорія людей зможе сміливо приїздити на відпочинок і оздоровлення в табір.

Народний депутат України Юрій Шаповалов завітав до відпочиваючих. Він особисто обійшов усі корпуси, оглянув умови, в яких перебувають відпочиваючі, поспілкувався з людьми, вислухав їхні враження та взяв до уваги побажання. Варто зазначити, що всі табористи з вдячністю говорили про турботу і створені для них умови відпочинку, і єдине, що просили, так це збільшити час перебування в таборі.

Юрій Шаповалов уважно вислухав кожного, відповів на всі запитання. Що ж до пропозицій, народний депутат України зазначив, що кременчуцька влада й надалі працюватиме над питанням покращення умов відпочинку та збільшення кількості відпочиваючих – якщо минулого року такими послугами скористалося біля 600 чоловік, то цього року вже маємо майже 900 заявок. На наступний рік планується збільшити кількість турів, можливо облаштувати нові кімнати аби табір зміг прийняти до 1000 чоловік.

Все по темі: Кременчук  народний депутат України Юрій Шаповалов  табір "Супутник" 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин