«Асфальтний завод не забруднює повітря» – керівник підприємства

На цьому наголосив директор КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» Валерій Кірєєв на засідання  робочої групи щодо ходу виконання Програми заходів (дій) з метою недопущення перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря у Кременчуці, відповідаючи на звинувачення  мешканців прилеглих до підприємства мікрорайонів, що причиною неприємного запаху у повітрі є  робота асфальтного заводу.  

Керівник ШРБУ підкреслив, що протягом двох останніх років на підприємстві було проведено велику роботу щодо зменшення негативного впливу на довкілля під час виробництва асфальту. Було не тільки виконано  модернізацію старою асфальтної дільниці, де встановлено потужні фільтри, а й придбано нову  сучасну екологічну установку з виробництва асфальтобетону, які дозволяють вловлювати 95% всіх викидів.

Причиною неприємного запаху у повітрі  в мікрорайонах, прилеглих до ШРБУ, можуть бути  приватні підприємства, розташовані поряд із КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», – говорить Валерій Кірєєв.  Саме на території таких невеликих підприємств палять старі автомобільні шини,  використані фільтри тощо, що і є причиною неприємного запаху.

 

 

Все по темі: Асфальтний  завод 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин