Директор Кременчуцького ліцею №4 стала лауреатом Премії імені А.С. Макаренка

Нагородження учасників проходитиме на обласних урочистостях до Дня працівника освіти.

5 вересня відбулося засідання журі та визначення лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка, заснованої для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді.

За інформацією прес-служби міськради, у номінації «Загальноосвітні заклади»  лауреатом обласної премії стала Любов Михайлик, директор Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» № 4.

Варто зазначити, що цей навчальний заклад є одним із кращих у нашому місті, він  входить у число відомих середніх закладів освіти Полтавщини, України. За результатами олімпіад, Малої академії наук, зовнішнього незалежного оцінювання навчальний заклад визнано одним з кращих по роботі з обдарованою молоддю у Полтавській області. Директор КНВК №4 Михайлик Любов Василівна – учитель-методист, переможець обласного та учасник фінального етапів Всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року» в номінації «заступник директора навчального закладу», переможець Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих керівників шкіл України».

Нагородження лауреатів відбудеться на обласних урочистостях до Дня працівників освіти.

 

Все по темі: Директор Кременчуцького ліцею №4  Кременчук  лауреат Премії 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин