Кременчужан просять завчасно розраховуватися за спожиті послуги

Заборгованість населення за  тепло та гарячу воду станом на 6 вересня складає 18 млн грн.

У Кременчуці, вчора, 06 вересня  на засіданні  штабу з підготовки теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, яке проводив заступник міського голови Валерій Декусар,  керівник КП «Теплоенерго» повідомив, що заборгованість населення за  тепло та гарячу воду станом на 6 вересня поточного року складає 18 млн грн.

За інформацією прес-служби міськради, цього року, щоб відновити гаряче водопостачання мешканцям Раківки, з міського бюджету  КП «Теплоенерго» було виділено 20 млн грн, завдяки чому  вдалося погасити борг перед вагонобудівним заводом. Але у зв’язку із тим, що не всі споживачі вчасно розраховуються за спожиті послуги, у комунального підприємства  знову з’явилася 8 млн грн.  заборгованості  перед ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» за отриманий теплоносій.

Борги населення перед  підприємством не тільки не дозволяють КП «Теплоенерго» вчасно розраховуватися з вагонобудівним заводом, а й проводити планову заміну теплових мереж, зношеність яких складає більше 80%.

Керівництво КП «Теплоенерго» звертається до своїх споживачів, жителів Кременчука, особливо мікрорайону Раківка, з проханням погасити борги перед підприємством. Це дасть можливість безперебійно отримувати послуги з тепло- та гарячого водопостачання, забезпечити проведення  планових та капітальних ремонтних робіт на мережах.

 

Все по темі: вчасно розраховуватися за етпло і гарячу воду  КП «Теплоенерго»  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Травня, 2019 Четвер
22 Травня, 2019 Середа
більше новин