Астрологiчний прогноз на 10-16 вересня

ОВЕН

Починається досить складний тиждень, тож варто правильно розраховувати свої сили i можливостi. Мудрiсть i терпiння знадобляться для того, щоб утримати мiнливий успiх. Вiвторок виявиться досить конструктивним днем, коли ви зможете подiлитися своїми iдеями, i вам допоможуть утiлити їх у життя. У середу краще уникати суперечок i не провокувати конфлiктнi ситуацiї з начальством.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня особливо важливо проявити розсудливiсть i терпiння. Швидкий успiх може так само швидко розчарувати. Утримайтеся від вiдчайдушних учинкiв – їхні наслiдки можуть не тiльки ускладнити вам життя, а і змiнити долю. У четвер вiдмовтесь вiд чужих i необов’язкових справ. У вихiднi вас можуть спантеличити несподiванi подiї в життi друзiв або колег.

БЛИЗНЮКИ

Вдалий тиждень для реалiзацiї найсмiливiших i найбiльш креативних планiв. Налаштуйтесь на досягнення мети й отримання прибутку. Будьте уважнi до iнформацiї, що надходить, можливi неточностi та спотворення. Сприятливий тиждень для людей творчих професiй. Ви навiть можете написати книгу, яка матиме великий успiх. У середу імовірні вигiднi дiловi пропозицiї. У четвер ви успiшно впораєтеся зi справами i проблемами. Недiлю краще провести у передмісті.

РАК

Цього тижня ви зможете досить легко впоратися зi всiма справами. З’явиться можливiсть переглянути свiй статус i ще раз обговорити це із зацiкавленими людьми. У понедiлок можливий конфлікт із близькою людиною. Вiд вас вимагатимуть нестандартних рiшень i позбутися шкiдливих звичок. У другiй половинi тижня доведеться брати на себе вiдповiдальнiсть за ухвалення рiшень, якi вплинуть на найближче майбутнє. У суботу вашi iдеї вiдкриють прямий шлях до успiху.

ЛЕВ

Цього тижня бажано з обережнiстю поставитись до нових знайомств. Плануйте, не вiдступайте вiд поставленої мети, але реально оцiнюйте свої енергетичнi ресурси й узятi на себе зобов’язання. Ви звалили на себе надто великий об’єм роботи. Вам не зашкодять помiчники. Якiсть вiд цього тiльки виграє. У четвер продемонструйте свої таланти новiй аудиторiї. Ваша товариськiсть зробить вас душею будь-якої компанiї.

ДIВА

Наступний тиждень – сприятливий перiод для внутрiшньої роботи i самовдосконалення. Не дозволяйте собi сумувати і хвилюватися. У вiвторок громадська дiяльнiсть може принести вам задоволення. Цього дня спробуйте реалiзувати давні плани. У четвер ви можете вiдчути приплив бадьоростi, що позитивно позначиться на вашiй працездатностi. Наприкiнцi тижня стримайте свої запал i амбiцiї, а вiльний час краще провести наодинцi, почитати, послухати музику. У суботу не поспiшайте приймати серйознi рiшення щодо особистого життя.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня придiлiть пильну увагу роботi. Можливо, вам доведеться скоригувати свої плани. Недбалiсть i помилки начальство вам не пробачить. Варто проявляти обачнiсть i обережнiсть як у словах, так i в дiях. У середу певнi обставини можуть змусити вас узятися за незвичну роботу. Не хвилюйтеся, ви все виконаєте на високому рiвнi. У п’ятницю будьте обережнi, оскiльки будь-яка сказана фраза може обернутися проти вас.

СКОРПIОН

Цього тижня бажано вирушити в подорож, вас можуть чекати пригоди або таємничi подiї. У понедiлок варто захиститися вiд зайвої роботи, витрачайте свою енергiю i сили рацiонально. У середу оберiть час, щоб вивчити ситуацiю у всiх її аспектах. У п’ятницю варто скористатися своєю чарiвнiстю для досягнення кар’єрних успіхів. Можливі вiдкриття i позитивнi зміни – перш за все, це стосується тих, хто працює у сферi науки i творчостi. У недiлю вам будуть потрiбнi комфорт i спокiй.

СТРIЛЕЦЬ

Вашi iдеї i плани, незважаючи на дещо авангардний характер, цього тижня знайдуть розумiння i пiдтримку. Не будьте занадто скромними, дозвольте розкритися своїм талантам i здiбностям, вам не зашкодить бiльше впевненостi у своїх силах. На роботi вам буде потрiбна максимальна зiбранiсть. Вам необхiдно працювати навiть бiльше, нiж зазвичай. Проте намагайтесь не зосереджуватися на однiй проблемi, iнакше втратите в іншому.

КОЗЕРIГ

Причиною невдач цього тижня може стати iнформацiя, одержана у вiвторок. Крiм того, ви дуже довго поводилися добре, за правилами, тож тепер час дати вихiд внутрiшнiй напрузi. Але зробити це треба так, щоб нiхто з навколишніх не постраждав. Зовсiм вiдпускати гальма i втрачати контроль усе ж таки не варто. Не завадить пiдвищена увага до справ дiтей у вихiднi.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня вiд вашої вiдповiдальностi та серйозного ставлення залежить дiловий успiх. Вiдносини з партнерами будуть неоднозначними. Проте ситуацiя дозволить упорядкувати дiловi зв’язки i скоригувати тижневе навантаження на роботi. У п’ятницю атмосфера душевного комфорту сприятиме тому, щоб трохи полiнуватися, якраз у цей момент у вас може з’явитися цiкава iдея. Подiлитися новинами про останнi подiї в життi в колi друзiв зможете у суботу.

РИБИ

Цього тижня ви будете в гарному настрої, тому майже все виходитиме з першого разу. Якщо ви докладете певних зусиль, то перешкод у досягненнi мети не виникне. Це стосується i професiйної, i особистої сфери. У другiй половинi тижня з’явиться можливiсть реалiзувати свої бажання i зробити вiдповiдальнi кроки. Ваша здатнiсть знаходити правильні рiшення i своєчасна пiдтримка близьких людей допоможуть створити чудовi передумови для майбутнього успiху.

Все по темі: віщування  Гороскоп  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин