НЕдитячі майданчики

У вівторок у Кременчуці стався страшний випадок. На дитячому майданчику гойдалкою травмувало маленьку дівчинку. Дитині лише чотири роки, а вона вже отримала важку травму голови: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та вдавлений перелом лобової частини праворуч. На жаль, випадки травмування на дитячих майданчиках непоодинокі. Як батькам пускати дітей на дитячі майданчики зі смертельними небезпеками?!

Трагедія з дитиною сталася ввечері на вулиці Молодіжній. Мати була поряд і спостерігала за донькою. При цьому займалась ще однією дитиною, меншою за віком. Звісно, можна нарікати на маму, яка недогледіла, однак, це діти. Й іноді від небезпеки до трагедії – лише мить, яку неможливо змінити.
Однак не слід забувати, що доволі часто дитячі майданчики несуть зовсім не дитячу небезпеку.

Старі конструкції

Про те, що у місті немає програми прибирання старих конструкцій із дитячих майданчиків, ми вже писали. Однак поки ситуація не змінилась. Грошей на те, щоб у дворах не стирчали якісь залишки каруселі, гойдалок чи «грибків», у бюджеті міста не передбачено. Відповідальних за такі «залишкові» майданчики також фактично немає. Адже за прибудинкову територію начебто відповідають ОСББ чи керуючі компанії, а от за гойдалки – вже КЖЕП.

Найгірше враження такі поламані споруди справляють тоді, коли їх, намагаючись зробити «гарними», не ремонтують, а фарбують! При цьому про небезпеку мало хто думає. Хоча те, на яку трубу напоролася дитина – фарбовану чи облізлу, в лікарні взагалі не важливо.

Веселі компанії

Про те, що усі, хто ходить по двору, «за інформацією бабусь», наркомани – складено багато анекдотів. Але батькам, які взагалі не можуть виводити дітей на майданчики чи до пісочниці через «залишки святкування», зовсім не до сміху.

«Я мешкаю на Раківці, – розповідає Валентина, – дитині 5 років, і я не можу вийти з нею гуляти у наш двір. Адже щовечора на дитячому майданчику сидять якісь компанії, і вони то пиво п’ють, то ще щось. Потім увесь майданчик у недопалках, пляшках, склі».

Ще рік тому питання наркоманів, «закладів» та шприців на дитячих майданчиках порушувала у «Фейсбуці» волонтер Ірина Митрофанова. Проблема є, і вирішувати її потрібно. Залишається питання: яким чином позбутись гучних компаній, коли патрульна поліція практично не діє. А приїхавши на виклик, може сказати: «Ви будьте тихіше, а то тут якась скажена живе, викликає нас».

Байдужість

Не менш важливим фактором є байдужість суспільства. Коли більшості взагалі все одно, що відбувається. Хтось ламає гойдалки – нехай, витоптує кущі – і що такого, паркується на квітниках – нічого страшного, вигулює тварин на дитячих майданчиках – чудово. Таким чином і відбувається поступова руйнація всього навкруги.

Сьогодні більшість дворів у місті має старі майданчики. Тож, батьки, будьте уважні й обережні, не дайте своїй дитині травмуватися.

Все по темі: травма  трагедія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин