Чи можна кременчужанам їсти їжу на яку сіла муха

Вони можуть спричинити різні інфекційні хвороби – кишкові інфекції, інфекції очей, інфекції шкіри та гельмінти.

Їжу, на котру сіла муха, треба або помити, або приготувати під високою температурою, або не їсти, якщо ні те, ні інше неможливо.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Прочитала статтю про те, що робити, якщо на їжу сіла муха (https://goo.gl/cqKaGT). Це може здаватися дотепною порадою, але давайте бути чесними. Чи знаєте ви достеменно, що справді робити? Чи діє правило, що за 5 секунд мікроби не «перебігають» на їжу? Чи все ж таки цього достатньо, щоби щось шкідливе потрапило на ваш пиріг та заразило, наприклад, гельмінтами? На жаль, правдиве лише останнє речення. Адже мухи переносять дуже велику кількість збудників хвороб», – пише вона.

У ВООЗ є публікація про кімнатних мух – тих самих, що найчастіше надокучають людям, адже селяться завжди поблизу. У ній можна дуже докладно прочитати про небезпеку цього створіння (https://goo.gl/jsghEX).

Харчуються мухи як звичайними продуктами, так і сміттям, екскрементами та іншими огидними речами. Коли муха повзає або їсть всілякий непотріб, збудники хвороб потрапляють на її тіло або ж переїжджають одразу у її організм. Патогенні мікроорганізми, що потрапляють на зовнішню поверхню мухи, можуть вижити протягом декількох годин, а ті, які потрапляють в організм мухи або в їжу, в яку вона їх транспортувала, можуть вижити протягом декількох днів.

І це можуть бути чимало збудників різних інфекційних хвороб – кишкові інфекції, інфекції очей, інфекції шкіри та гельмінти.

Хоча зараз, особливо у великих містах, мух порівняно небагато, то у сільській місцевості чи за містом вони надокучають набагато частіше. Тож стикаючись з такими, на перший погляд, буденними випадками, важливо, щоб кожен з нас розумів, наскільки це небезпечно для здоров’я. Та не забував слідкувати за елементарними правилами гігієни. Не їв непомиту їжу, не пив з горнятка, в яке впала муха, ретельно та часто мив руки. Прості правила допомагають запобігти поширенню небезпечних бактерій, а разом із ними й хвороб.

 

Все по темі: їсти їжу  на яку сіла муха  чи можна 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин