«На вулиці не виживе» : кременчужан просять допомогти знайти господарів покинутої собачки

Наразі її привезли на стерилізацію.

До КП «Спецсервіс-Кременчук» привезли на стерилізацію собачку, яка не здатна вижити самостійно, н на дачах, на в місті, адже вона – домашня.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання собак.  «

«Ранньою весною, дуже красива собачка з’явилася на вул. Київській, домашня і ніжна, вона виявилася бездомною. Люди пошкодували і відвезли на дачу, де вона прожила щасливі літні місяці. Але… Все, як завжди… Настає осінь, на дачних ділянках опадає листя, порожніють пляжі, змовкає веселий шум і дитячий сміх, настає холод і порожнеча… сотні приручених, довірливих собак і кішок залишаються голодувати, тужити і вмирати», – пише Марина Кожушко.

Наразі красуню привезли на стерилізацію, нехай, мовляв, хоч цуценят не народжує! Ну, що ж, це правильно, бездомні цуценята нікому не потрібні, але це малятко зовсім не здатна вижити самостійно, ні на дачах, ні в місті, вона – домашня!

У Спецсервіс собачка перебуває в стані постійної паніки і стресу, всього боїться. Чергова зміна її нелегке життя, повалило собачку в шок: «Знову кинули?

«Що робити? Зовсім скоро вона повинна покинути пункт тимчасового утримання. Ми віримо, що для цієї вишуканої малятка обов’язково знайдеться добра людина! А може, вона загубилася навесні, і її досі шукають і чекають? Друзі, будь ласка, допоможіть знайти колишніх або нових господарів!», – зазначається в повідомленні.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: знайти господарів  Кременчук  покинута собачка 

Карта депутатів
Гранатова толокаГромадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин