Протягом найближчих тижнів скраплений газ в роздрібних мережах подорожчає на 50-70 коп

Таку думку enkorr висловили опитані трейдери.

«Зростаючий долар на сьогоднішній момент робить основний вплив на вартість газу в Україні. Так, вже сьогодні ціна в опті перевищує роздрібні ціни. За нашими оцінками, протягом найближчих тижнів газ додасть близько 50-70 коп. / л », – повідомили в прес-центрі GT Group.

У компанії відзначили, що на подорожчання ресурсу також вплине скорочення запасів імпортного продукту, який був накопичений влітку 2018 г. «Високі запаси зрідженого газу, які були накопичені на ринку в липні-серпні, виснажилися. На сьогоднішній день профіциту ресурсу вже немає. Котирування на східному кордоні та Бресті виросли за тиждень на $ 25-40», – підсумували в GT Group.

На думку аналітика «Консалтингової групи А-95» Артема Куюна, ціна в роздробі має потенціал зростання до 15-15,2 грн / л. «З огляду на поширені програми лояльності, за нинішньої оптовою ціною і очікуваннях подальшого росту обгрунтована ціна в роздробі вже перевищує 15 грн / л», – вважає А. Куюн.

У той же час, оператори відзначають, що розвиток нелегальних рітейлерів буде стримувати ціни. «Не всі компанії з розумінням ставляться до необхідності зростання цін. Багато просто змушені орієнтуватися на ціни конкурентів, часто нелегальних, що змушує операторів нерідко працювати в мінус», – вважає представник мережі АГЗС.

Як повідомляв enkorr, ціна скрапленого газу на тижневих торгах АТ «Укргазвидобування» зросла на 1 433 грн/т або 6,4% в порівнянні з аукціоном минулого тижня.

За даними «Консалтингової групи А-95», на 6 вересня середні оптові ціни ЗВГ на ГНС ​​досягли 25 480 грн / т, що на 1000 грн / т вище, ніж в кінці серпня. За інформацією трейдерів, на початок вересня котирування ЗВГ на білорусько-польському кордоні виросли на $ 60 / т щодо середнього рівня по серпню. Також зростання внутрішніх цін провокує тривала девальвація гривні.

Все по темі: газ  скраплений 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин