У жовтні в Україні почнуться масові облави на зарплати у конвертах

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував початок боротьби з тіньовими доходами і з неофіційно працевлаштованими українцями.

Про це він заявив, представляючи проект розпорядження “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, повідомляє “КП” в Україні “.

За словами Гройсмана, цілий місяць українцям будуть роз’яснювати і нагадувати, які штрафи передбачені за неоформлення працівників на підприємстві, а з 5 жовтня стартують перевірки.

“Через місяць, в жовтні, ми почнемо застосовувати всі норми, дані нам законом, для того, щоб захистити права працюючих людей і відновити соціальну справедливість. Ніхто нікому не дав права своєю безвідповідальністю залишати людей без пенсії”, – сказав глава уряду.

Першими під підозру потраплять підприємства, співробітники яких поголовно отримують мінімальну зарплату. Перевіряючі можуть перевірити документи, підрахувати, скільки співробітників знаходиться в офісі і скільки числиться. За словами економіста, в основному будуть вимагати, щоб середня зарплата перебувала на рівні середньої по країні (на 1 серпня – 9170 грн.).

Відзначимо, за неоформленого співробітника компанії можуть виписати штраф розміром в 30 мінімальних окладів (на сьогодні – 111 690 грн.), А за недопуск інспектора до перевірки оштрафувати на 100 “мінімалок” (372 300 грн.).

Однак, за словами економіста Андрія Мартинюка, подібні перевірки завжди ведуть до зростання корупції. Він вважає, що ця ситуація не буде винятком.

Як повідомляв NEWSONE раніше, рівень тіньової економіки в Україні в першому кварталі поточного року склав 33% від ВВП, що на 4 процентних пункти менше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Все по темі: зарплати  конверти 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Березня, 2019 Вівторок
25 Березня, 2019 Понеділок
більше новин