Кременчужани можуть подати пропозиції щодо плану територій по проспекту Свободи

Зауваження та пропозиції прийматимуться до 08 жовтня.

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території по проспекту Свободи , в районі будинків №14 та №16 в м. Кременчуці Полтавської області».

За інформацією прес-служби міськради, дана робота розроблена ТОВ «АРХИТОН 7» на замовлення управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської.

З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіці йному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.

Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються до 08 жовтня 2018 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011   № 555 пропозиції мають право подавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Мета даної роботинадання пропозицій щодо формування планувальної організації території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території району проектування, встановлення червоних ліній, обсягів житлового та інших видів будівництва на території проектування, визначення напрямів, черговості та обсягів будівництва, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Інформація начальника управління містобудування та архітектури О.Г. Волощенка.

 

 

Все по темі: Кременчук  план території  пропозиції та зауваження 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин