У Кременчуці ніяк не знайдуть спільної думки щодо будівництва котельні для мікрорайону Раківка

У мерії відбулося чергове засідання робочої групи щодо будівництва котельні на Раківці

Під головуванням заступника міського голови Дмитра  Кравченка відбулося засідання робочої групи, на якому розглянули питання щодо будівництва комунальних теплогенеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка.  Участь в ньому  взяли депутати міської ради, представники структурних підрозділів органу виконавчої влади міста та керівництво КП «Теплоенерго».

На заході оговорювали варіанти забезпечення в майбутньому тепловою енергією жителів Раківки. Фахівці запевняють, що реалізувати даний проект шляхом будівництва міні-котелень на правобережжі міста є неможливим через відсутність необхідних для цього  вільних земельних ділянок. Тож єдиним виходом на шляху його впровадження  є будівництво єдиної котельні централізованого опалення.

На  попередньому засіданні робочої групи розглядалися питання щодо залучення  коштів інвесторів для  будівництва котельні. На той час  розглядалося два можливих варіанти фінансування цього проекту, а саме,  одним із джерел може виступити Європейський інвестиційний банк, іншим – Датське агентство з міжнародного розвитку «DANIDA».

На сьогоднішньому засіданні членів робочої групи ознайомили з досвідом діяльності та перевагами фінансування проекту будівництва теплогенерацій на правобережжі Кременчука, які мають  Датське  агентство  із міжнародного розвитку «DANIDA» та Північно екологічна фінансова корпорація  «НЕФКО». Наразі від цих організацій отримано офіційне підтвердження того, що  вони готові фінансувати проект будівництва котельні на Раківці. За умови підписання договору для реалізації проекту «DANIDA»  надасть  грантових коштів у розмірі 35%,  від решти суми 15% становитиме  безпосередній внесок міста та 50% –   кредит «НЕФКО».

Тож за підсумками робочої групи було вирішено на наступному засіданні прийняти остаточне рішення щодо джерела проекту з будівництва котельні на Раківці.

Все по темі: будівництво  котельня  Раківка 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин