Уряд спрощує процедуру держреєстрації земельної ділянки

 

Новими змінами до Порядку ведення Державного земельного кадастру поліпшується правове регулювання в сфері ведення держкадастру в частині введення вдосконаленого механізму надання адмінпослуг, зокрема щодо реєстрації заяви про проведення державної реєстрації земельної ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в електронній формі із застосуванням веб-технологій з використанням особистого електронного цифрового підпису. Відтепер фізичні та юридичні особи, які бажають зареєструвати земельну ділянку, отримують можливість подати відповідну заяву та необхідну документацію через розробника такої документації, тобто сертифікованого інженера-землевпорядника.

Також спрощується процедура державної реєстрації земельної ділянки з урахуванням принципу екстериторіальності при наданні послуг, усуваються причини, що зумовлюють необхідність неодноразових звернень фізичних та юридичних осіб з заявами і документами через центри надання адмінпослуг до державних[ кадастрових реєстраторів (в разі виявлення помилок, необхідності внесення певних уточнень), і, як наслідок, зменшуються зайві витрати матеріальних ресурсів. При цьому залишається можливість подачі відповідних документів про внесення відомостей до Державного земельного кадастру до Державного кадастрового реєстратора.

Крім того, з метою недопущення порушень при держреєстрації земельних ділянок постановою вводиться онлайн моніторинг розгляду всіх видів заяв, які обробляються в Державному земельному кадастрі. Сервіси відкритого моніторингу нададуть заявнику можливість контролювати стан готовності необхідних документів і отримувати актуальну інформацію про можливості їх отримання у відповідному Центрі надання адмінпослуг.

Постанова КМУ від 18.07.2018 р № 710. Набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

 

 

Все по темі: держреєстрація  ділянка  земельна 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин