Кременчужани просили перейменувати свою вулицю Чичибабіна на Бірюзову

За дане питання члени комісії не проголосували.

У Кременчуці, сьогодні, 12 вересня на засідання комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування жителі Великої Кохнівки просили перейменувати свою вулицю Бориса Чичибабіна (яка раніше називалася Баумана) на вул. Бірюзову.

За їх словами, дана назва важко вимовляється. До того ж це лише псевдонім, а не саме призвіще письменника. Вони ж в свою чергу вибрали назву Бірюзову, адже вона найпростіша.

Ініціаторам звернення пояснили, що наразі кампанія  з перейменування, яка проходила на державному рівні, завершена. Всі фінансові витрати, пов’язані  з оформленням документів у зв’язку з новим найменуванням вулиці,    жителі будуть вимушені нести за власний рахунок.

Після тривалого спілкування з даного питання та вислуховування думки жителів та істориків міста, члени комісії за дане питання не проголосували. Проте даний проект рішення буде винесений на розгляд сесії, яка проходитиме в жовтні місяці.

Також на комісії були розглянуто звернення одного громадського активіста щодо перейменування  парку  та зупинки громадського транспорту  «Воїнів-інтернаціоналістів». Вислухавши різні думки, члени комісії вирішили підтримати думку воїнів – афганців та їх сімей і не перейменовувати дані об’єкти.

Ще одне питання, розглянуте на комісії, стосувалося заміни меморіальних плит на братських могилах Кременчука. Пов’язане це питання з результатами дослідженнями одного з місцевих краєзнавців В’ячеслава Івушкіна. На його думку, на плитах братських могил, що існують в місті, вкарбовані не всі імена загиблих.  Щодо цієї роботи, то тут необхідно ще багато історичних підтверджень. Саме продовжити дані дослідження і було рекомендовано комісією.

Все по темі: вул. Чичибабіна  Кременчук  хотіли перейменувати 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин