Молодь Кременчука долучилася влітку до громадських оплачуваних робіт

У них взяло участь 303 особи.

Щороку у Кременчуці організовують громадські оплачувані роботи для забезпечення тимчасового працевлаштування учнівської та студентської молоді, в першу чергу молоді, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки.

За інформацією прес-служби міськради, до участі у громадських оплачуваних роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час залучаються діти віком від 14 до 18 років, а також молодь від 18 до 23 років – за умови навчання на денній формі навчання в навчальних закладах різних рівнів акредитації.

Влітку цього року на громадських оплачуваних роботах було працевлаштовано 303 особи з числа учнівської та студентської молоді. Вони працювали на благоустрої територій міста, у парках та скверах, а також у деяких структурних підрозділах виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Студенти педагогічного коледжу, а також молодь, яка має такий досвід роботи, працювала з  дітьми на ігровому майданчику у парку культури та відпочинку «Придніпровський». За місяць праці на громадських оплачуваних роботах молодь отримувала кошти у сумі мінімальної заробітної плати.  На ці цілі з міського бюджету було виділено 1  млн 448  тис. 257 грн (у 2017 році – 1 млн 280 тис. 810 грн).

 

Все по темі: громадські роботи  долучилася молодь  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин