Працівниками Кременчукводоканалу з каналізації було врятовано цуценя

Наразі воно знаходиться в Спецсервісі і потребує господаря.

7 вересня в приймальню Спецсервісу-Кременчука зайшов високий чоловік у спецодязі співробітника Водоканалу. У своїх сильних руках він з ніжністю тримав маленьке і ніжне щеня.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання собак.

«Чоловік був небагатослівний, коротко розповів, що він з колегами по роботі займався ремонтом каналізації в районі парку ім. Олега Бабаєва. Відкрили люк і виявили там, внизу маленького, напівживого цуценя! Що робити? Чоловіки не розгубилися: помили, нагодували, приголубили! Подзвонили до Виконкому: «Потрібна допомога цуценяті!» – там дали нашу адресу!

Малюкові був наданий необхідний огляд ветеринара, ми прийняли його на лікування в пункт тимчасового утримання!», – пише Марина Кожушко.

За її словами, мужній співробітник Водоканалу, на всі їхніі подяки і компліменти відповів доброю посмішкою, фотографуватися відмовився, ласкаво погладив свого врятованого і швидко поїхав.

«Ми відразу назвали малюка Вугликом, з ним все в порядку. Висновок нашого доктора – виснажене, перелякане щеня, яке пережило важкий стрес. Все можна виправити турботою і любов’ю!

Ось так… Хтось боязко і гидко кинув непотрібного крихітку в люк, накрив кришкою, прирік на довгу, болісну смерть. Ну що ж ви так, люди? Як ви можете спокійно жити? Але, щеня народився під щасливою зіркою!

Спасибі вам, ЧОЛОВІКИ, співробітники Водоканалу! Ви зробили цю добру справу «по дорозі», не розмірковуючи довго, виправили чиюсь бридку підлість і жорстокість! Ви показали, що добра більше, ніж зла, і що справжня сила завжди добра і милосердна!», – йдеться в повідомленні.

Наразі для Вуглика шукають добрі руки. До того ж дуже терміново, адже в пункті тимчасового утримання малюка довго перебувати не можна.

Зазначається, що щеня чарівне, і змогло перемогти зло. А також зможе принести щастя тому, хто забере його до себе.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: врятували щеня  Кременчук  працівники Кременчукводоканал 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин