Банки почали передавати ДФС дані про рахунки підприємців

 

Банківські установи почали передавати до Державної фіскальної служби дані про рахунки фізичних осіб, які мають статус підприємців, повідомив виконуючий обов’язки заступника голови ДФС Євген Бамбизов.

Про це Бамбизов написав у Facebook.

“Механізм взаємодії ДФС і банківських установ в частині обміну інформацією про рахунки фізосіб, що мають статус ФОП, заробив. Вже є дані від банків”, – повідомляє він.

Він нагадав, що влітку ДФС направила банкам вимогу надати інформацію про всіх фізосіб, що мають відкриті рахунки.

“Цей крок вимушений, який вимагає значних зусиль як з боку банківських установ, так і з боку фіскальної служби – адже мова йде про суттєве масиві інформації”, – заявив Бамбизов.

За його словами, фіскали пішли на цей крок, тому що “значна частина ФОП приховує свої справжні доходи, використовуючи для своєї підприємницької діяльності (конкретно – для розрахунків за послуги і товари) рахунки, відкриті на вимогу фізичних осіб”.

“З майже двох мільйонів самозайнятих осіб банківські рахунки, відкриті для здійснення підприємницької діяльності, мають лише 964 тисяч ФОП”, – заявив Бамбизов.

Він також додав, що за попередньою інформацією, тільки третина з банківських рахунків підприємців відкриті як рахунки для ведення підприємницької діяльності.

Все по темі: Банки  дані  підприємці  рахунки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин