Для кременчужан проведуть святкову естафету із різних видів спорту

Присвячена вона відзначенню 447-ї річниці від дня заснування міста та 75-ї річниці визволення його від нацистських загарбників.

У Кременчуці в рамках відзначення 447-ї річниці від дня заснування міста та 75-ї річниці визволення його від нацистських загарбників відбудеться низка спортивних заходів.

За інформацією прес-служби міськради, розпочнеться естафета святкових міських чемпіонатів із різних видів спорту 14 вересня.

Цього дня на базі ВПУ №7 о 10:00 год. буде дано старт Відкритому чемпіонату міста з настільного тенісу.

27 вересня в легкоатлетичному манежі спортивного комплексу «Політехнік» Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського об 11.00 год. розпочнеться Відкрита міська Спартакіада з рекреаційних видів спорту.

29 вересня будуть проходити три міських чемпіонати, а саме, з художньої гімнастики, більярдного спорту серед ветеранів і боксу. Зокрема, Чемпіонат міста з художньої гімнастики розпочнеться о 10:00 год. у спортивному комплексі Кременчуцького льотного коледжу, Чемпіонат міста з більярдного спорту серед ветеранів – о 10:00 год. у Палаці культури «Кредмаш», більярдному клубі «Бінго», Відкритий чемпіонат міста з боксу – о 16:00 год. у СДЮШОР з боксу.

 

Все по темі: День міста  Кременчук  спортивна естафета 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Травня, 2019 Четвер
22 Травня, 2019 Середа
більше новин