2 вересня наша молодіжна команда взяла старт у першій лізі U-19

«Кремінь» (Кременчук) – «Олімпік» (Кропивницький) 3:2

Чемпіонат України U-19. Перша ліга, 1-й тур

Кременчук, стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаєва. 15:00. 200 глядачів

Голи: Каземіров 5’ Сідор 38’ Куць 78’ – Довгий 54’ Іванов 77’

Вилучення: Черноус 31’ («Кремінь»), друге попередженя

«Кремінь»: Гончар, Смірнов (Ядришніков, 83), Васільєв (Гурін, 67), Черноус, Прокопенко, Самек, Сідор (Берун, 64), Каземіров (Мовчан, 79), Табала (Залов, 56), Куценко (Кобеза, 56), Куць.

Запасні: Гурін, Зорін, Кривенко, Роздорожній.

Головний тренер – Володимир Прокопіненко

«Олімпік»: Бескостий, Кузь (Затєєв, 46), Жицький, Конан Куасси, Оуедраго Мумини, Аркуша, Довгий, Гьо Кристиан, Косюк (Гончаров, 67), Романов (Гуров, 63), Ніколенко (Іванов, 54).

Запасні: Шаманський, Беринський, Ульянкін.

Головний тренер – Юрій Кевлич

Гра проти кропивницького «Олімпіка» вийшла дуже нервовою та не простою. Здавалося б, після першого тайму рахунок 2:0 на нашу користь був доволі комфортним. Проте вилучення Черноуса на 31 хвилині давало гостям надію на позитивний результат у другій половині гри. Так воно й вийшло. Станом на 77 хвилину від переваги «Кременя» не залишилось нічого і суперник намагався вирвати перемогу, відчуваючи, що це, у такій ситуації, їм цілком під силу. Проте нашим хлопцям таки вдалось встояти у меншості та навіть забити переможний м’яч, який на свій рахунок записав форвард Іван Куць, предає прес-служба клубу.

Все по темі: Кремінь U-19  Олімпік