Мер міста Кременчука зустрівся із стипендіатами міськради

На сьогоднішній день 26 студентів вищих навчальних закладів отримують стипендію міської ради по 1200 грн і 8 – студентів закладів професійної освіти по 700 грн.

Вчора, 12 вересня міський голова Віталій Малецький разом із своїм заступником Русланом Проценком провів зустріч із  студентами – стипендіатами міської ради, відзначеними на міському рівні за високі досягнення в навчальній діяльності та громадській роботі.

За інформацією прес-служби міськрад, Віталій Малецький наголосив, що практика стимулювати талановиту та активну молодь у нашому місті  існує, починаючи з 1998 року. Тоді стипендія міської ради була незначною, наразі ж вона збільшена в кілька десятків разів. Керівник міста підкреслив, що разом із змінами, що відбуваються в частині фінансування стипендій міської ради, постійно відбуваються і  зміни в самій  програмі стимулювання кременчуцької молоді. Кілька років тому було прийнято рішення про фінансову підтримку не лише студентів-відмінників, а й тих молодих людей, які мають активну життєву позицію та беруть  участь у громадському житті.  Цьогоріч міська влада прийняла рішення про стимулювання кращих учнів загальноосвітніх закладів Кременчука, які за високі показники в навчанні також отримуватимуть міську стипендію.

Віталій Малецький висловив подяку стипендіатам міської ради за те, що кожен із них  на своєму місці змінюють Кременчук на краще, а після завершення навчання знайдуть гідне місце в міському житті. Він підкреслив, що міська влада  і надалі заохочуватиме молодь до саморозвитку та самовдосконалення.

Заступник міського голови Руслан Проценко наголосив, що стипендія міської ради допомагає талановитій і активній молоді на шляху її саморозвитку. Він висловив сподівання, що в подальшому завдяки співпраці молодих людей з міською владою індекс благополуччя молоді в  Кременчуці, який, до речі, в Україні розроблено поки що лише в нашому місті, стане ще вищим.

На сьогоднішній день 26 студентів вищих навчальних закладів отримують стипендію міської ради по 1200 грн і 8 – студентів закладів професійної освіти по 700 грн.

 

Все по темі: зустріч із стипендіатами  Кременчук  мер міста Віталій Малецький 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин