Незабаром стартує рекламна кампанія «Громадського бюджету Кременчука-2018»

На його впровадження з міського бюджету планують виділити 6 млн грн.

Найближчим часом стартує рекламна кампанія «Громадського бюджету Кременчука-2018».

За інформацією прес-служби міськради, громадський бюджет (бюджет участі) – це частина бюджету міста, обсяг якого спрямовуються на фінансування заходів, визначених з ініціативи  громадян та оформлених у проектні пропозиції, що стали переможцями конкурсу.

Цього року на впровадження «Громадського бюджету Кременчука-2018»  в життя з міського бюджету планується виділити 6 млн грн. Переможцями партисипаторного бюджету має стати 1 – загальноміський проект, 11 проектів по секторам, на які умовно розбита територія Кременчука, та 1 проект у закладах соціальної сфери.

Проводити інформування жителів Кременчука про можливість створення проектів у рамках «Громадського бюджету Кременчука-2018»,  які вони можуть втілити в життя на своїх мікрорайонах,  підтримати і проголосувати, планують  у 4 районах міста, зокрема: на Молодіжному – у парку Воїнів Інтернаціоналістів, у нагірній частині – біля Макдональдсу, у центральній частині міста – у сквері «Ім. Олега Бабаєва» та у Крюкові.\

Презентацію початку старту  нового бюджету участі проведуть у сесійній залі адмінбудівлі Кременчуцької міської ради. Як і минулого року, інформувати населення про «Громадський бюджету Кременчука-2018» будуть і по мікрорайонах та навчальних закладах міста. У місті  також планують профести тематичний флеш-моб, а школах – конкурс дитячого малюнка, наприклад, на тему: «Яким має бути проект громадського бюджету».

 

Все по темі: "Громадський бюджет-2018"  Кременчук  незабаром ввійде в дію 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин