В Кременчуцьких навчальних закладах стартувала акція «Зупинемо булінг разом!»

Міністерство юстиції України розпочало проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо протидії цькуванню серед підлітків.

Проблема насильства серед учнівської молоді в школі існувала завжди, але нині вона надзвичайно загострилася. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу. Діти починають цькувати слабших для того, аби затвердити свій авторитет, розважитися або отримати якусь вигоду. Інші ж свідки цих дійств стоять осторонь та спостерігають, не вчиняючи ніяких дій задля допомоги жертві або навіть підбурюють кривдника до фізичної розправи.

Про це повідомляє Головне управління юстиції у Полтавській області.

В межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України розпочало проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо протидії цькуванню серед підлітків.

11 вересня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники

Кременчуцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для учнів третіх класів Кременчуцької ЗОШ № 16 провели відкритий урок «Зупинемо булінг разом!».

Урок відбувався у формі відкритого діалогу, під час якого учням розповіли про проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили їх з поняттям булінгу та як захиститися від нього.

Присутні активно брали участь в обговоренні даної теми та задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді. По закінченню заходу серед учасників були розповсюджені інформаційні буклети, розробленні Міністерством юстиції України.

Фото взято із сайту Головного управління юстиції у Полтавській області.

Все по темі: "Зупинено булінг разом"  Кременчук  стартувала акція 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин