Люди похилого віку Кременчука продовжують оздоровлюватися

Наразі на базі позаміського комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» відпочиває вже третя зміна, а це 147 осіб.

Оздоровча кампанія для жителів Кременчука пенсійного віку продовжується. Оздоровча зміна триває впродовж шести днів. Наразі на базі позаміського комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» відпочиває вже третя зміна, а це 147 осіб.

За інформацією прес-служби міськради, у таборі для такої категорії громадян за кошти міського бюджету створені комфортні умови для оздоровлення та відпочинку з 4-х разовим збалансованим харчуванням.

Народний депутат України Юрій Шаповалов і міський голова Віталій Малецький поспілкувалися з відпочивальниками, поцікавилися їх враженнями від відпочинку та обмінялися думками стосовного того, що в майбутньому  слід змінити на краще. Юрій Шаповалов відзначив, що кременчуцький досвід оздоровлення людей поважного віку за рахунок коштів міського бюджету є єдиним в Україні. Він схвально відмітив, що кожен відпочинковий день людей похилого віку насичений різноманітними формами дозвілля, для них у таборі створені всі умови з урахуванням їх побажань і інтересів.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що для того щоб цьогорічна оздоровча кампанія на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку комунальної форми власності, якою були охоплені і діти, і громадяни поважного віку, відбулася на високому рівні,  у бюджеті міста були передбачені  необхідні видатки.  Наступного бюджетного року роботу з покращення матеріально-технічної бази табору буде продовжено, в міському бюджеті передбачать ще більше коштів на ці цілі, щоб забезпечити відпочинком всіх бажаючих.

 

Все по темі: Кременчук  люди похилого віку  оздоровлення 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин