Невакциновані діти не можуть відвідувати школу і дитсадок

В Україні за останні 5 років спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних захворювань, які можна запобігти проведенням імунопрофілактики.

Міністерство охорони здоров’я і Міністерство освіти і науки звернулися до обласних і Київської міської державних адміністрацій з вимогою недопущення нещеплених дітей до навчальних закладів. Відповідний лист підписано і. о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун і міністром освіти Лілією Гриневич.

Про це повідомляє освіта.ua на своєму сайті.

У відомствах зазначають, що в Україні за останні 5 років спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних захворювань, які можна запобігти проведенням імунопрофілактики.

«На сьогодні в країні вже спостерігається спалах захворювання на кір, зокрема, з початку 2018 року зареєстроване майже 30 тисяч випадків хвороби, в тому числі 13 з летальним результатом. Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому і спаду захворюваності, скорочення междуепідеміческого періоду», – йдеться в листі.

У Міністерстві охорони здоров’я також повідомили, що згідно з календарем профілактичних щеплень в Україні діти у віці до 6 років повинні бути щеплені проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і ХІБ-інфекції.

У шестирічному віці повинна бути проведена ревакцинація проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

«На сьогодні в Україні достатня кількість ефективних, якісних, безпечних і прекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я вакцин, щоб охопити імунопрофілактикою всі вікові групи, які цього потребують. Просимо взяти під особистий контроль організацію заходів, спрямованих на попередження захворювання населення інфекційними хворобами, яким можна запобігти шляхом імунопрофілактики », – відзначили в МОЗ, звертаючись до голів обласних і Київської міської державних адміністрацій.

Все по темі: Кременчук  не зможуть відвідувати школу та дитсадок  невакциновані діти 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин