Поліція нічого не бачить

Останнім часом місто заповнила реклама продажу наркотиків через електронні месенджери. Продаж вийшла на промисловий рівень продажу, як і процес обмальовування стін рекламою.

Під час апаратної наради на це вказали керівник відділу бБлагоустрою та міський голова. І одразу задали питання представникам поліції: чи бачать вони те, що відбувається у місті?

Віталій Малецькій:

– Із зміною керівника поліції у Кременчуці всі стіни замальовані рекламою продажу наркотиків через електроні месенджери. Чи поліція цього не бачить?

Поліція:

– Та це молодь робить від просто так, від «нічого робити».

Мер:

– Серйозно!? Ви що не розумієте, що це не «просто так». Це працює злочинне угруповання з продажу наркотиків. І молодь цю рекламу пише не «просто так», а за гроші.

Поліція:

– У нашому місті немає відділу боротьби із кіберзлочинністю.

Мер:

– І що, ваші працівники не можуть замовити товар, зробити контрольну закупку і показати це? А от ми якось за 8 хвилин зуміли «домовитись» і всю інформацію надали в Полтаву – що коїться у нас. І ми розуміємо, що поки ви вважаєте, що це молодь просто «розважаеться малюванням» змін, не буде. Не знаю що це з вашого боку: дійсно ви не розумієте, або це корупція, або ще щось…

Тим часом вулиця Соборна перетворилась на величезний рекламний борд «наркоти».

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин