У Кременчуці планують побудувати об’єкт альтернативної енергетики

Триває розробка документації з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті.

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської  ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося чергове засідання  конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті Кременчуці.

На засіданні розглядалося питання про розгляд конкурсної документації на проведення інвестиційного конкурсу щодо об’єктів енергетичної інфраструктури, об’єктів альтернативної енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, які планується побудувати в. Кременчуці.

Об’єкти альтернативної енергетики планують побудувати на території площею 150 га колишнього  індустріального парку «Центральний».  Це можуть бути об’єкти, які використовують енергію сонця, вітру, біогазу, біомаси тощо.

Члени комісії обговорили основні вимоги, які висуватимуться на конкурсі  до потенційних інвесторів. Це обов’язкова наявність  техніко-економічного обґрунтування проекту, поданого на конкурс,  досвіду в реалізації подібних проектів, відомості про  обсяги інвестицій, які планується вкласти в проект, відсутність негативного впливу на навколишнє середовище та інші. Розглянули також питання можливості передачі цієї ділянки  одному або кільком інвесторам.

До наступного тижня члени робочої групи  та депутати міської ради, які мають бажання внести свої пропозиції до умов конкурсу, повинні більш детально опрацювати це питання та подати свої письмові пропозиції. Наступне засідання конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті Кременчуці планують провести 18 вересня поточного року.

 

Все по темі: альтернативної енергетики  Кременчук  побудувати об'єкти 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин