Заарештовано акції кількох російських банків – Промінвестбанку, Сбербанку і ВТБ Банку

5 вересня Апеляційний суд Києва наклав арешт на акції Промінвестбанку (належать російській держкорпорації “Зовнішекономбанк”), Сбербанку (що належать російському Сбербанку) і ВТБ Банку (що належать російському держбанку ВТБ). Арешт відбувся за позовом екс-голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета і ще 17 компаній, що мали активи в Криму, про визнання і виконання рішення Міжнародного арбітражного суду в Гаазі (Permanent Court of Arbitration) від 2 березня про стягнення з РФ.

Так, в числі заявників числиться ряд компаній, пов’язаних з Ігорем Коломойським і його партнерами (в т.ч. ПрАТ “Аеробуд”, ТОВ “Пріватофіс”, ТОВ “Пріватленд”, ТОВ “Еверест Істейт” ТОВ “Телерадіокомпанія” Жиса “, ТОВ “Крим дівелопмент”, ТОВ “КУА” Фінансовий капітал “, ТОВ” КУА “Фінансовий вектор” і т.д.).

Як свідчать матеріали справи, Гаазький арбітраж присудив позивачам сумарно близько $ 130,5 млн компенсації за нерухомість, $ 9,2 млн компенсації витрат на судовий процес, а також відсотки на зазначені суми за ставкою 12-міс. LIBOR + 1% складних відсотків щорічно.

В ухвалі Апеляційного суду Києва кажуть, що позивачі звернулися до нього за визнанням рішення арбітражу в липні цього року, і 17 липня український суд офіційно повідомив боржника про надходження такої заяви. У серпні ж позивачі ініціювали арешт акцій українських “дочок” російських банків та інші заходи забезпечення. Зокрема, ухвалою суду від 5 вересня ВТБ, Промінвестбанку та Сбербанку заборонено здійснювати ліквідацію або реорганізацію юридичної особи, здійснювати будь-які дії, спрямовані на відчуження належного банкам рухомого і нерухомого майна, в тому числі, за договорами купівлі-продажу, обміну, дарування і т . Д.

Апеляційний суд зазначив, що відповідач вживає всіх можливих заходів до реалізації свого наміру продати або припинити діяльність ряду господарських товариств і банківських установ в Україні, зокрема, зазначених “дочок” російських банків.

У визначенні говориться, що воно вступає в силу з моменту її прийняття, але може бути оскаржене до Верховного Суду на протязі 30 днів.

У цьому контексті Апеляційний суд Києва дійшов висновку про те, що на території України дійсно “є майно, що належить РФ і на яке може бути звернено стягнення на підставі рішення міжнародного суду”.

 

За матеріалами: strana.ua

 

Все по темі: акції  Банки  заарештовано  Російські 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин