Змагання кременчуцьких «патріотів»

Майже 600 кременчуцьких старшокласників сьогодні, 14 вересня, побували на військово-патріотичній грі «Патріот» у СК «Політехнік». Вона приурочена до 75-ї річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників.

Це команди з 12 чоловік від кожної школи та їхні групи підтримки. Змагалися на рівних дівчата і хлопці. Деякі команди прийшли навіть не у спортивній, а військові формі.

Одягали протигази на час, метали гранати на дальність, бинтували та носили на швидкість по полю носі з постраждалим. У касках та бронижелетах намагалися обігнати один одного. Збирали та розбирали автомати. Віджималися і підтягувалися. Брали участь у конкурсі на кращий девіз та емблему команди. Загалом – 13 навчальних точок.

– Це загальноміська гра, є суперництво, є азарт, авторитет гри росте з року в рік, – розповів голова об’єднання ветеранів війни і військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко, виконавчий директор ГО «Рідне місто».

А також розповів, що їхня організація проводить військово-спортивну гру «Патріот» зі старшокласниками усіх шкіл міста13-й рік поспіль.

Команди-переможниці, які займуть перші три місця, нагороджуються призами, а й через тиждень їдуть на екскурсію по історичних місцях або Полтавщини, або сусідніх областей. Змагаються вони на Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин. Представникфонду зачитала звернення від Володимира Митрофановича. Про те, що присутні учні – це майбутнє України. Нарівні у цих змагання беруть участь дівчата та хлопці. Так само на рівні чоловіки та жінки сьогодні здатні захищати батьківщину, її честь та гідність.

На урочистому відкритті також був присутній секретар міської ради Юрій Гриценко. Мотивуючи учасників, він звернувся до них зі словами: «Хто переможе, може сказати, що вже готовий до захисту Батьківщини. Ці змагання дають поштовх зрозуміти, що ми маємо бути сильними, мужніми та професійними».

До речі, у багатьох після цієї гри з’являється бажання служити в армії. Про це розповів Олег Фещенко.

Все по темі: "Патріот"  Джерело Дніпра  школа 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин