Астрологiчний прогноз на 17-23 вересня

ОВЕН

Зараз головне – це реалiзувати власні можливостi. На роботi починається вдала творча смуга, гарантовані доброзичливiсть i розумiння з боку начальства. Ви можете поповнити свiй багаж знань, успiшно підкорите iнтелектуальнi висоти, якщо позбудетеся лiнощiв. У четвер будуть сприятливими поїздки i подорожi, проте не варто розслаблятися, вiрогiднi непередбаченi ситуацiї. Зберiгайте душевну рiвновагу. Наприкінці тижня з’явиться можливість чудово відпочити.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня будуть ефективними дiловi зустрiчi та перемовини. Гарний настрiй супроводжуватиме вас весь тиждень. Тiльки не варто змінювати свої плани i кидатися у крайнощі. Середа, четвер i п’ятниця забезпечать вас необхiдною iнформацiєю i значно пiдвищать дiлову затребуванiсть. У четвер можлива ситуацiя, в яку ви вже потрапляли. Але накопичений досвiд дозволить не тiльки безболiсно пережити повернення до минулого, а й отримати максимум користi.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня вам однаково під силу як абсолютно новi проекти, так і повернення до старих, давно забутих справ. Сконцентруйтесь на творчих ідеях – i вони принесуть прибуток, причому такий, що значно пiдвищить якiсть вашого життя. Можливо, деяких представникiв цього знаку чекає приємна закордонна подорож.

РАК

Цього тижня доля може приготувати для вас несподiванi вiражi, тому обачність не зашкодить. У понедiлок i вiвторок бажано проявити певну обережнiсть i завершити старі справи. Решту часу можна присвятити новим творчим починанням, адже iнодi нове – це добре забуте старе. Починаючи із четверга, перемовини i контакти значно спростяться. Це дозволить вам у вiльний час займатися чимось приємним. У недiлю чекайте чого-небудь романтичного.

ЛЕВ

Вам доведеться заглибитися в роботу, i саме вiд неї залежатимуть вашi подальшi успiхи. Найважливiше – уникати непотрiбної метушні, а також зайвої активностi. Вдалий час для вiдпустки на морi або для закордонної подорожi. У сiмейному життi намагайтесь контролювати свої емоцiї. Вам необхiдно серйозно зайнятися домашнiми проблемами, присвятiть бiльше часу дiтям.

ДIВА

Якщо ви шукаєте роботу, то цього тижня вірогідне успішне вирішення цього питання. Можливо, ви станете довiреною особою когось, хто зазвичай дуже потайний. Поставтесь до його відвертості з повагою i не розказуйте почуте. Тодi ви знайдете друга. У середу є ризик посваритися з близькими людьми. Цього тижня намагайтесь проявляти бiльше тепла i турботи.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня фортуна пропонуватиме вам усiлякi розваги i романтичнi пригоди. Вас чекають цiкаві зустрiчі, дзвiнки, події – як в особистiй, так i в дiловiй сферах. На роботi поставте собi реальну мету i планомiрно її реалiзовуйте. У суботу можна зробити найбiльш божевiльнi та ризикованi кроки.

СКОРПIОН

У понедiлок може надійти iнформацiя, яка позитивно вплине на вашу кар’єру. У вiвторок ви будете сповнені сил i енергiї, робота закипить у ваших руках. У четвер в особистому життi все змiниться на краще. Цей день можна назвати днем виконання ваших бажань. Начальство цiнує вас за дивовижну працездатнiсть, тож не розгубiться i не затягуйте із заявою про вiдпустку.

СТРIЛЕЦЬ

Понедiлок обiцяє багато серйозних справ, у ваших iнтересах зайнятися ними вiдразу, не вiдкладаючи на потiм. Можливо, що вам доведеться вислухати чиїсь одкровення, збережiть почуте і сам факт такої розмови у таємницi – вам будуть вдячнi. У вiвторок i середу бажано дотримватися власних планів. Сiмейнi та особистi справи можуть вимагати вашої уваги.

КОЗЕРIГ

Цього тижня необхідно витратити трохи часу, щоб правильно зорiєнтуватися в ситуацiї – i тодi вам не доведеться лiзти у вiкно, адже ви знатимете, де знаходяться дверi. У вiвторок обмірковуйте кожне слово i не давайте нездiйсненних обiцянок начальству та колегам. У середу пiдкреслена коректнiсть i такт захистять вас вiд непотрiбних конфлiктiв у колективi та збережуть ваш душевний спокiй. У вихiднi краще вiдпочити із сiм’єю.

ВОДОЛIЙ

Поспiшайте реалiзувати свої мрiї, оскiльки цi днi вiдкривають перед вами найблискучiшi перспективи. Зустрiчi та новi знайомства виявляться плiдними, хоча i не вiдразу. Цього тижня варто закласти фундамент для майбутнiх змiн. У другiй його половинi доведеться доводити начальству, на що ви здатні. У незнайомих умовах проявiть розумну стриманість – це дозволить уникнути проблем.

РИБИ

Тиждень буде сприятливим для завершення справ, що накопичилися. Проявiть властиві вам сумлiннiсть i пунктуальнiсть, звернiть увагу на дрiбницi, тоді вам не доведеться виправляти свої помилки. Намагайтесь менше критикувати колег, вони i так усе зрозумiють. Не тягнiть ковдру на себе i не вихваляйтеся.

Все по темі: віщування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин