НБУ готується запустити національні електронні гроші

Національний банк готується до запуску національних електронних грошей. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на відкритті щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Також він додав, що кілька державних реєстрів зберігатимуть свою інформацію у розподіленій базі даних – блокчейні. Це така собі “бухгалтерська книга” для всіх операцій. Її використали для реалізації криптовалюти Bitcoin.

“Розпочато пілотні проекти з переведення на blockchain Державного земельного кадастру та Реєстру речових прав”, – зазначив він.

Раніше українсько-американський мільярдер Марк Гінзбург розповідав “Українському інтересу”, що блокчейн допоможе побороти корупцію у нашій країні.

“Блокчейн – це та технологія, використання якої, позбавить чиновників їхньої влади; доступ до головного серверу. Сьогодні цей доступ дозволяє їм коригувати дані в своїх інтересах. Суть технології блокчейну в тому, що це спосіб зберігання інформації без центрального серверу. Відповідно, немає людини, яка має владу і може щось змінити”, – пояснював Гінзбург.

Все по темі: гроші  електронні 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин