Супутники помітили війну НЛО біля сонця

Крім нашої цивілізації існує інші високорозвинені цивілізації, які влаштовують космічні баталії в космосі? Чи вірите ви в те, що ми не одні в космосі і інші розвинені істоти можуть вести між собою військові операції з використанням високотехнологічних літальних апаратів? Дивну активність зафіксував один відомих астрономів США і вирішив поділитися відеозаписом з громадськістю.

Американець на ім’я Джефрі Марсі не якийсь невідомий вчений, а цілком шановний фахівець, якому є сенс довіряти і просто так він не буде кидатися словами. Марсі зі своїми колегами зафіксували аномальну активність у сонця і зараз займаються дослідженням отриманою інформацією, яка може стати сенсацією. Варто відзначити, що раніше Джеффрі працював на уряд і не міг розголошувати секретну інформацію і після відходу з організації у нього набагато менше відповідальності і він може сказати більше, ніж раніше, адже грифа секретності тепер немає.

Поки немає інформації про те, що за літальні об’єкти знаходилися близько світила і з приводу чого були розборки. Можливо це просто військові навчання невідомої цивілізації? Марсі стверджує, що в космічних баталіях брали участь об’єкти, які можуть використовувати високоточні і потужні лазери. Чи були переможені і переможці в даних військових діях, не повідомляється.

Все по темі: війна  НЛО  Сонце 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин