Кременчужани покатаються на екскурсійному тролейбусі та дізнаються історію про дівчину-китаянку

А також послухають про історію Кременчука, цікаві легенди та історичні місця…

22 і 23 вересня в рамках святкування Дня Кременчука та річниці визволення міста від нацистських загарбників для жителів та гостей міста будуть організовані тролейбусні екскурсії.

За інформацією прес-служби міськради, їх учасники матимуть можливість більше дізнатися про історію Кременчука, послухати легенди, пов’язані з містом, почути цікаву розповідь екскурсовода про його історичні місця та будівлі. Завдяки цим екскурсіям містяни побачать свій Кременчук з іншого боку – через скло тролейбуса.

Керівник краєзнавчого музею Ала Гайшинська говорить, що під час руху екскурсійних тролейбусів екскурсанти дізнаються багато цікавих моментів із біографії міста на Дніпрі, починаючи від його заснування до сьогодення. Цікавинкою для екскурсантів стане бувальщина про дівчинку-китаянку на ім’я Кременчуа, яка проживала в нашому місті в 19 столітті, та виступала в місцевому цирку. Завдяки чому китаянка увійшла в історію Кременчука можна буде дізнатися під час екскурсійної поїздки.

Традиційно збір екскурсантів проходитиме на зупинці громадського транспорту «Річковий вокзал». 22 вересня  екскурсії розпочнуться о 14:00  та 16:00 год., 23 вересня – о 14:00 год.

 

Все по темі: День міста  екскурсія тролейбусом  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин