Працівники «Місто для людей Кременчук» долучилися до Всесвітнього дня прибирання

15 вересня у світі відбулася акція – «Всесвітній день прибирання». Вона охопила всю земну кулю.

З метою захисту, збереження та відтворення навколишнього природного середовища, 15 вересня у світі відбулася акція – «Всесвітній день прибирання». Вона охопила всю земну кулю.

Акція розпочалася о 10:00 год. в Новій Зеландії, пройшла крізь 24 часові пояси і завершилася через 36 годин на Гавайських островах.

Ми, як і вся Україна, із задоволенням долучилися до всесвітнього прибирання.

За цей день на територіях, прилеглих до багатоквартирних будинків, що знаходяться в управлінні компанії, було зібрано та вивезено сміття та сухе гілля. Після плідного дня територія помітно змінилася.

Як компанія, яка займається обслуговуванням житлового фонду, ми розуміємо, що тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу землю чистішою. Адже ніхто, крім нас самих, не зможе це зробити. Це наша земля і ми всі разом, як і кожен окремо, можемо і зобов’язані за нею стежити.

Хочеться згадати слова відомого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері – «Встав вранці, вмився, привів себе в порядок — і відразу ж приведи в порядок свою планету».

 

Про компанію «Місто для людей»:

«Місто для людей» – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, «Місто для людей»

обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

За інформацією управляючої компанії «Місто для людей».

Все по темі: долучилися до прибирання  Кременчук  Місто для людей 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Травня, 2019 Четвер
22 Травня, 2019 Середа
більше новин