Протягом 8 місяців Кременчуцькою ОДПІ надано 37439 послуг

Зокрема у ЦОП м. Кременчука надано понад  21 тисячу послуг.

Протягом 8 місяців 2018 року загальна кількість наданих адміністративних послуг Центрами обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ, а це 5 ЦОПів  (1 ЦОП в м. Кременчук та 4 у відділеннях) становить 37439 послуг, зокрема у ЦОП м. Кременчука надано понад  21 тисячу послуг.

Про це повідомляє Кременчуцька ОДПІ.

Як повідомили в управлінні обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ, за січень-серпень поточного року до Центрів обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ для отримання адміністративних послуг звернулось понад 37,6 тисяч запитувачів послуг. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість запитів на отримання адміністративних послуг збільшилась на 1 800 запитів.

Найчастіше мешканці регіону звертаються до Центру обслуговування платників для отримання облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. З початку поточного року надано понад 16,5 тисяч таких послуг. Друге місце за популярністю посідає послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 8,6тисяч довідок.

Серед фізичних осіб-підприємців однією з самих запитуваних послуг є послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку, так  за заявами платників надано 2889 таких витягів, зареєстровано 1907 платників єдиного податку також проведено реєстрацію  1936 книг обліку доходів і витрат фізичних осіб-підприємців.

Також спеціалісти Центрів обслуговування платників оформили 364 розрахункові книжки, 2702 книги обліку розрахункових операцій та провели реєстрацію 354 реєстраторів розрахункових операцій.

В управлінні обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ звертають увагу, що крім адміністративних послуг в ЦОПах можна отримати усні консультації та консультативну допомогу у оформленні заяв і заповненні податкової звітності; інформацію про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, ставки податків та роз’яснення з питань оподаткування; інформацію про стан розрахунків з бюджетами; безкоштовне програмне забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді, приймають звітні та інші документи, тощо.

Графік роботи Центру обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45, у суботу – з 9:00 до 13:00 (у режимі чергування).

 

Все по темі: кременчуцька ОДПІ  надано послуг  протягом 8 місяців 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин