Мости Кременчука потребують капітальних ремонтів

Вже цього тижня до міста повинні завітати експерти, які мають зробити висновки щодо стану, принаймні, Пивзаводівського шляхопроводу.

У  Кременчуці проблема аварійних мостів є як ніколи актуальною. Окрім аварійного мосту через річку Дніпро в місті є  інші мостові споруди, що потребують капітального ремонту.  Серед таких Пивзаводівський шляхопровід, де місяць тому утворилося провалля.

За інформацією прес-служби міськради, розпочато перевірку технічного стану мостів.

Як зазначає директор ШРБУ Валерій Кірєєв, контроль за діаметром провалля на Пивзаводівському мосту здійснюється постійно. Контури самого провалля відмічені фарбою. Кожні три дні фахівці фіксують зміни, що відбуваються в його розмірі. Валерій Кірєєв підкреслив, що за останні два тижні діаметр провалля не збільшується. Разом із цим з моменту його утворення воно виросло  майже на половину. Стосовно технічного стану конструкцій, то візуально визначити його неможливо. Виконати ці обстеження та зробити остаточний висновок мають експертні організації.

Балансоутримувач об’єктів мостового господарства Кременчука зазначає, що Пивзаводський міст було введено в експлуатацію в 1966 році. Його капітальний ремонт проводився 18 років тому. Остання експертиза технічного стану цієї мостової споруди проводилася в 2014 році. У висновку фахівців було зазначено, що міст перебуває в аварійному стані та потребує капітального ремонту.

Не у кращому технічному стані також перебувають і решта мостів Кременчука, а це – Ромаданівський шляхопровід на вулиці Свіштовській і шляхопровід через річку Сухий Кагамлик на проспекті Лесі Українки. Зробити висновок про їх аварійність можна навіть візуально. На металевих елементах  конструкцій  цих мостових споруд видно корозію, бетонні плити та опори мають тріщини. Це говорить про те, що транспортне навантаження на ці об’єкти мостового господарства є значно більшим, ніж це було передбачено. Вони теж потребують капітальних  ремонтів, які жодного разу не проводилися від часу введення шляхопроводів  в експлуатацію. Вже цього тижня до Кременчука повинні завітати експерти, які мають зробити висновки щодо стану, принаймні, Пивзаводівського шляхопроводу.

 

Все по темі: Кременчук  мости  потребують ремонту 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин