На Полтавщині вакцину від сказу диких тварин розкидатимуть прямо з літаків

По території України планується розкласти за допомогою авіатранспорту понад 6 млн антирабічних принад, в тому числі 417,6 тис. принад на території Полтавської області в жовтні поточного року.

За останні 5 років в Україні значно ускладнилась епізоотична ситуація по сказу серед тварин.

Про це повідомляє Головне управління Держспоживслужби в Полтавській області.

Сказ одна з найнебезпечніших в світі вірусна хвороба, як для тварин так і для людей. Основним джерелом вірусу сказу є дикі м’ясоїдні тварини в особі лисиці червоної, єнотовидної собаки, борсука, вовка та інші.

Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

Враховуючи світовий досвід і позитивні результати по пероральній імунізації диких м’ясоїдних тварин, починаючи з 10.09.2018 року по всім областям України розпочався даний захід. Розповсюдження вакцини  відбудеться шляхом розподілу принад за участю авіатранспорту, що являється найбільш економічним із всіх систем розподілу.

По території України планується розкласти за допомогою авіатранспорту понад 6 млн антирабічних принад, в тому числі 417,6 тис. принад на території Полтавської області в жовтні поточного року.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області звертається до громадян і наголошує, що без потреби  та засобів індивідуального захисту чіпати та переміщати принаду з вакциною в інше місце не допускається.

 

Все по темі: вакцина від сказу  диких тварин  розкидатимуть з літака 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Жовтня, 2018 П’ятниця
18 Жовтня, 2018 Четвер
17 Жовтня, 2018 Середа
більше новин