Кременчужани матимуть 21 день, аби подати документацію на проведення інфестконкурсу

Якщо потенційний інвестор не встигатиме зібрати затребувану конкурсну документацію, він може звернутися до комісії з проханням продовжити на 5 днів цей термін, надавши гарантійний лист.

У Кременчуці в рамках чергового засідання комітету міськради з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів у місті, були обговорені питання щодо термінів подачі конкурсної документації  учасниками конкурсу.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За результатами голосування було прийнято рішення встановити мінімальний строк у 21 день для  подачі необхідного пакету документів. Разом із цим,  якщо потенційний інвестор не встигатиме зібрати затребувану конкурсну документацію, він може звернутися до комісії з проханням продовжити на 5 днів цей термін, надавши гарантійний лист.

Члени комісії також затвердили основні вимоги, які висуватимуться до учасників інвестиційного конкурсу. Зокрема, участь у ньому можуть взяти ті підприємства, які зареєстровані в місті Кременчуці. Окрім того, потенційні інвестори повинні мати досвід у реалізації подібних проектів, інформацію про фінансовий стан на момент подачі документації на участь у конкурсі, відомості про  обсяги інвестицій, які планується вкласти в проект, відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.  У разі перемоги в конкурсі переможець зобов’язується своєчасно та систематично сплачувати орендні платежі. Несплата їх стане підставою для розірвання з ним договору.

У підсумку, члени конкурсної комісії  затвердили конкурсну документацію на проведення інвестконкурсу щодо об’єктів енергетичної інфраструктури, об’єктів альтернативної енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, які планується побудувати в. Кременчуці.

Про початок прийому заявок на участь в інвестиційному конкурсі буде повідомлено додатково.

До того ж передбачається, що об’єкти альтернативної енергетики будуть зведені на території площею 150 га ( в районі колишнього  індустріального парку «Центральний»).  Це можуть бути об’єкти, які використовують енергію сонця, вітру, біогазу, біомаси тощо. Предметом конкурсу стане земельна ділянка вцілому.

Все по темі: інвестиційних проектів  кокнурс  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин