«Ляпіс-98» перетворив Міський палац культури Кременчука на стадіон

Із першої пісні зал просто шаленів.

До речі, кременчужани співали ще до виходу Міхалка на сцену. «Ау» почали викрикувати кілька чоловіків. «Я тебя все равно найду», – продовжив уже з десяток голосів. І вже незабаром вийшли музиканти та соліст гурту Сергій Міхалок. До речі, із зовсім незначним запізненням. Зал просто вибухнув криками та оваціями.

Із першої пісні глядачі танцювали, кричали та підспівували. Міхалок зімітував, як вирвав серце з грудей та кинув його у зал. Особливо дівчата заверещали.

Артисти шаленіли на сцені, а глядачі у залі просто божеволіли. Трубач ходив по сцені на руках, барабанник містер Шуруп так відіграв соло, що палички у прямому розумінні вилітали з його рук, а ще неперевершене соло на бас-гітарі. Сам Міхалок підкидав мікрофон і ловив його в повітрі, робив неймовірні стрибки, піднімався на невеликий поміст, встановлений на сцені, і ще більше заводив публіку. До речі, сцену в МПК він похвалив. «Класна підлога, на яку можна опуститися на коліна і сісти *опою – майстри і керівництво тримають сцену в ладу», – зауважив соліст.

Хрестоматійні, за словами самих виконавців радикального шансону, пісні, а також ті, що стали неофіційними гімнами кількох угруповань та, звичайно, улюблені тисячами шанувальників «Ляпіса» лунали у кременчуцькому залі. «Яблони», «Ты кинула», «Танцуй», «Золотая антилопа», «АУ», «В платье белом» – глядачі разом із Міхалком скандували не лише приспіви, а й куплети.

Крім музики, соліст «Ляпіса-98» також багато говорив, згадував, жартував та читав вірші. Ось один із них:

«Вы усомнились в моей гениальности?
Как вы могли? Предатели!
Сбили вас с панталыку враги – хейтеры и злопыхатили.
Вдребезги сердце разбили поэту,
осколки собрать едва ли.
Может хотите, чтобы я спился с крысами в пьяном подвале???
Но не дождетесь! Кукиш!
Я глыба, я равный Орфею!
В этой борьбе жизни и смерти я стану только сильнее!!!»

А ще згадував Олега Вінника. Зазначаючи, що лише з ним музиканти «Ляпіса-98» можуть порівнятися в артистичному нарцисизмі. Шкодував Міхалок і про те, що навіть брови у нього ростуть абияк, тож доводиться брати харизмою і талантом. А ще запрошував кременчужан купатися наступного дня разом на міському пляжі.

Пісня, яка змусила встати і співати навіть найбільш стриманих кременчужан – «Воины света». Далі музиканти заспівали ще «Я верю» і нібито завершили виступ.

Проте кременчужани підняли великий палець вгору і чекали на повернення гурту. Міхалок у диму та червоному осяянні прожекторів вийшов на сцену і пустив звукову хвилю у зал. Гурт із енергетикою, яка накривала лавиною увесь зал, виконав ще кілька пісень у своєму неповторному, фірмовому стилі. «Чуть нагло и необузданно, а в общем интеллигентные ребята», як сказав сам соліст.

«Чуткая и дикая публика» – так охарактеризував виконавець радикального шансону кременчужан.  І зауважив: «Ви, звичайно, великі молодці». А також пообіцяв, що «Ляпіс-98» ще обов’язково повернеться до Кременчука.

Фоторепортаж Дмитра Бабця з концерту дивіться ТУТ.

Все по темі: Ляпіс-98  Міський палац культури  рок  Сергій Міхалок 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин