Місто готується до зими: планові відключення, борги та готовність

За борги газ відключатимуть. Навіть узимку. Про це повідомили під час засідання штабу з підготовки теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Представник ПрАТ «Кременчукгаз» зазначив, що відключення проводять за значні борги на запитання депутат Оксани Піддубної, чи будуть узимку відключати газ у кременчужан за 80 чи 120 гривень.

Також із 1 по 3 жовтня за кількома адресами в центральній частині міста ПАТ «Полтаваобленерго» планує відключити гарячу воду. В ці дні теплоенергетики проведуть роботи з ліквідації поривів на трубопроводах.

Як зазначив представник  Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго», на сьогодні триває плановий профілактичний ремонт мереж теплопостачання ТЕЦ «КрАЗ». Попередньо завершитися він може раніше передбаченого строку, тому  у  споживачів цієї ТЕЦ гаряча вода має з’явитися раніше, ніж планувалося.

Загалом житловий фонд Кременчука підготовлений до підключення теплоносія на 90%.

Балансоутримувачі мають наступні показники:

«Житлорембудсервіс» – 99%,

«Перспектива» –  100%,

«Місто для людей» –  90%,

ОСББ – 68%,

Заклади сфери освіти та медицини повністю готові до підключення опалення.

Щодо рівня готовності постачальників тепла, то наразі енергетичні підприємства проводять завершальні роботи в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду.

У цілому до 1 жовтня виконання всіх заходів із підготовки до опалювального сезону організаціям, установам і підприємствам різної форми власності має бути повністю завершено.

Все по темі: газ  Жилорембудсервіс  Полтаваобленерго  тепло 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин