До Кременчука на святкування Дня міста приїхали почесні гості з Литви, Білої Церкви, Бердянська та Олександрії

В  рамках святкування Дня народження Кременчука розпочинається основний цикл загальноміських святкувань.

Сьогодні, 21 вересня відбулася зустріч міського голови Віталія Малецького  з Міністром-радником Посольства Литовської Республіки в Україні паном Саулюсом Лабутісом, віце-президентом ТПП України Валерієм Королем та делегаціями з міста Олександрія та з міст- побратимів Біла Церква і Бердянськ.

Офіційний візит гостей до нашого міста приурочений відзначенню 447-річниці від дня заснування Кременчука та 75-річниці визволення його від нацистських загарбників.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що в  рамках святкування Дня народження Кременчука розпочинається основний цикл загальноміських святкувань. Центральне місце  в ньому посідатиме фестиваль «Солодкий Кременчук». Якщо раніше вважалося, що Кременчук є потужнім промисловим центром Полтавського регіону з розвиненими машинобудівним, металургійним, нафтопереробним секторами, то в останні роки в ньому активно розвивається ще й харчова промисловість. Наразі кременчуцькі виробники солодкої продукції  посідають лідерські позиції на різних рівнях у виробництві солодощів, кондитерських виробів. Підтвердженням цьому є фестиваль «Солодкий Кременчук», який проводиться третій рік поспіль, щороку набуваючи  більших масштабів, надає можливість місцевим кондитерам і кулінарам продемонструвати свою продукцію та майстерність приготування смаколиків.

Міністр-радник Посольства Литовської Республіки в Україні пан Саулюс Лабутіс подякував кременчуцьким колегам за дружній прийом,  висловивши сподівання на подальшу продуктивну працю та  партнерські стосунки з Кременчуком.  Він підкреслив, що співробітництво з високорозвиненими країнами в різних галузях – це одна з головних  базових складових, що допоможе українській державі стати повноправним членом Європейського співтовариства.

Із вітальними словами також звернулися делегації з міст-побратимів Біла Церква і Бердянськ, а також Олександрії. Вони підкреслили, що у Кременчуці багато прогресивного досвіду, який буде в нагоді в інших територіальних громадах країни.

 

 

Все по темі: День міста  Кременчук  приїхали гості 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Жовтня, 2018 Четвер
17 Жовтня, 2018 Середа
більше новин