У Кременчуці пройшов урочистий захід «Святкуй рідкий Кремечук»

Він присвяченій 447-ій річниці від дня заснування міста Кременчука та 75-й річниці визволення його від нацистських загарбників.

Вчора, 20 вересня біля контакт-центру №2 відбувся урочистий захід «Святкує рідний Кременчук», присвячені 447-ій річниці від дня заснування міста Кременчука та  75-й річниці визволення його від нацистських загарбників.

За інформацією прес-служби міськради, від імені міського голови Віталія Малецького  мікрорайону Молодіжного зі святом  привітав заступник міського голови Валерій Декусар.

Бібліотека-філія №4 організувала тематичний перегляд літератури  про Кременчук «Місто-воїн, трудівник, – ти окраса країни моєї» та фотолокацію з хустинок «З бабусиної скрині».

До заходу долучилися із виставкою книг і колеги з бібліотеки-філії №4 для дітей. Вироби з природного матеріалу своїх вихованців демонстрували ЗОШ № 8 та № 26. Концертну програму підготували для жителів мікрорайону учні музичної школи № 3 ім. М. Колачевського та загальноосвітніх навчальних закладів №8 і № 26. В кінці свята всіх присутніх пригостили смачним короваєм від міської влади.

Все по темі: День міста  Кременчук  урочистий захід 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин