У «Супутнику» триває IV зміна оздоровлення людей похилого віку

Вчора, до дорослих таборитів завітав мер міста Кременчука Віталій Малецький.

У Кременчуці вже кілька років поспіль після завершення літнього відпочинку дітей проводиться оздоровлення людей похилого віку, пенсіонерів та активістів ветеранського руху.

За інформацією прес-служби міськради, цього року заплановано організувати п’ять шестиденних турів для оздоровлення людей похилого віку, активістів ветеранського руху, осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, які зареєстровані та фактично проживають у  м. Кременчуці. Загалом планують оздоровити близько 700 осіб.

Наразі у  спортивно-оздоровчому  комплексі «Супутник» триває така 4 оздоровча зміна. У таборі відпочивають, активно і змістовно проводять  час 133-є людей поважного віку.

Вчора, 20 вересня, дорослих табористів відвідав міський голова Віталій Малецький. Він привітав всіх з наступаючими святами – Днем міста та 75-ю річницею визволення його від нацистських загарбників. Керівник міста побажав всім щастя, здоров’я, довгих років активного життя, а нашому місту Кременчуку і Україні миру, добра і процвітання. Віталій Малецький запросив всіх на заходи, які проводяться у Кременчуці до  Дня міста.

Відпочиваючі у таборі  підготували для гостей цікаву концертну програму та щиро дякували керівництву міста за організацію відпочинку для людей поважного віку.

Віталій Малецький поспілкувався з ними, поговорив про проблеми, які їх турбують та пообіцяв, що міська влада і надалі продовжуватиме курс, спрямований на соціальний захист і підтримку людей, які цього найбільше потребують. Він зазначив, що кременчужани поважного віку зможуть відпочивати у СОК «Супутник» і наступного року, кошти на ці цілі обов’язково запланують у бюджеті міста.

 

Все по темі: оздоровлення людей похилого віку. Кременчук  супутник 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин