«Живи і квітни рідний Кременчук»: на Молодіжному пройшло урочисте свято

Свято було присвячено Дню народженню міста та 75-ї річниці визволення його від нацистських загарбників.

У Кременчуці триває естафета привітань жителів міста з нагоди 447-річниці від дня заснування міста та 75-річниці визволення його від нацистських загарбників.

За інформацією прес-служби міськради, святкові заходи, приурочені цим датам,  проходять у всіх мікрорайонах Кременчука. Вчора, 20 вересня свято «Живи і квітни рідний Кременчук» відбулося на Молодіжному на проспекті Лесі Українки, 72 біля контакт-центру № 3.

Громаду мікрорайону з Днем народження міста привітав міський голова Віталій Малецький. Він наголосив, що наддніпрянський Кременчук має цікаву історію. Сьогодні науковці стверджують, що його наше місто значно поважнішого віку, ніж офіційно вважається та становить більше 900 років.

За цей час Кременчук пройшов чимало радісних періодів, але були в його біографії  й сумні моменти.  Справжньою трагедією для нашого міста стала Друга світова війна.  Більше 2-х років жителі міста були під окупацією фашистів, які жорстоко знущалися та знищували мирне населення, поливали кров’ю невинних жителів кременчуцьку землю. Ці страждання не зломили дух наших земляків, які після вигнання загарбника розпочали піднімати з руїн вщент зруйноване місто.  Сьогодні Кременчук – є одним із прекрасних міст України  з потужнім промисловим, економічним, науковим потенціалом. Віталій Малецький підкреслив, що міська влада  і надалі робитиме все, щоб Кременчук  з кожним роком ставав більш комфортним для життя, щоб ці якісні зміни могли відчути не лише жителі центру, а й так званих віддалених мікрорайонів.

Автозаводською районною адміністрацією спільно з начальними закладами та творчими мешканцями мікрорайону для жителів, які прийшли на свято, було підготовлено  цікаву концертну програму.

 

Все по темі: «Живи і квітни рідний Кременчук»  День міста  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин