Знову подорожчання: КП «Теплоенерго» має намір встановити нові тарифи

Затверджений тариф не покриває витрати по вищезазначених статях та, як наслідок, призводить до збитковості всіх видів діяльності комунального підприємства.

КП «Теплоенерго» має намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Діючі тарифи КП «Теплоенерго» затверджені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №606 від 25.05.2018 та вступили в дію з 01.07.2018.

Зазначається, що вищевказані тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для споживачів КП «Теплоенерго» формувалися відповіно до річних планів та планових витрат у 2018 році. Але з моменту розрахунку тарифів та за час проходження процедури їх затвердження відбулися вагомі зміни кількох статей витрат, врахованих при розрахунку тарифів, а саме:

 • збільшення витрат на покупну теплову енергію на 35,4%;
 • збільшення тарифу на електроенергію на 0,7%;
 • збільшення витрат на заробітну плату на 7,9%, та відповідно внесків на соціальні заходи на 4,2% (приведення фонду оплати праці до прожиткового мінімуму станом на 01.12.2018 року);
 • збільшення витрат на реагенти на 19,9%;
 • збільшення тарифів на опалення та гаряче водопостачання для утримання будівель на 38,7%;
 • збільшення тарифів на централізоване водопостачання на 17,4%, та на централізоване водовідведення на 13,6%.

Відсоток відшкодування собівартості діючим з 01.07.2018 тарифом складає 87,7%. У зв’язку з цим, затверджений тариф не покриває витрати по вищезазначених статях та, як наслідок, призводить до збитковості всіх видів діяльності комунального підприємства.

В свою чергу, недостатність обігових коштів підприємства в неопалювальний період ускладнює надання надійних та якісних послуг з теплопостачання споживачам міста Кременчука, тому приведення тарифів до рівня, що покриває економічно-обгрунтовані витрати підприємства є необхідним кроком для забезпечення надання послуг належної якості.

КП «Теплоенерго» підготувало розрахунки та пакет документів, необхідних для встановлення нових економічно-обгрунтованих тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» №869 від 01.06.2011:

На теплову енергію за видами ліцензійної діяльності:

 1. На теплову енергію всього – 1 735,36 грн. / Гкал (з ПДВ);
 2. Виробництво теплової енергії – 1 616,28 грн./Гкал (з ПДВ);
 3. Транспортування теплової енергії – 108,69 грн./Гкал (з ПДВ);
 4. Постачання теплової енергії – 10,39 грн./Гкал (з ПДВ).

На послугу з централізованого опалення, що надаються населенню:

 1. Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 689,46 грн./Гкал (з ПДВ);
 2. Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 44,83 грн./кв.м. (з ПДВ).

На теплову енергію для інших категорій споживачів:

 1. Для потреб бюджетних установ – 2 129,33 грн./Гкал. (з ПДВ);
 2. Для потреб інших споживачів – 2 152,44 грн./Гкал (з ПДВ);
 3. Для потреб релігійних організацій – 1 089,55 грн./Гкал (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

 1. Що надаються населенню:

99,13 грн./куб. м. (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання;

92,53 грн./куб. м. (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;

 1. Для потреб бюджетних установ – 111,14 грн./куб. м. (з ПДВ);
 2. Для потреб інших споживачів – 112,28 грн./куб. м. (з ПДВ).

Згідно частини першої статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не допускається встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно-обгрунтованих витрати на їх виробництво. Вищезазначені обставини є підставою для зміни тарифів             КП «Теплоенерго»  на теплову енергію, ії транспортування та постачання, на послуги з централізованого постачання гарячої води.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою: вул. Софіївська, 68, м. Кременчук, Полтавська область, 39600.

Все по темі: зміну тарифів  КП «Теплоенерго»  планує 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин