Фільми «Ти чуєш?» та «Друзі-злодії» принесли студії «Березіль» призи на престижному кінофестивалі

У фільмі  «Ти чуєш?» знімався улюбленець КП «Спецсервіс-Кременчук» Умка. 

Кременчуцька студія «Березіль» продовжує збирати призові місця за свої соціально важливі фільми, візняті в минулому навчальному році.

За інформацією департаменту освіти Кременчука, представники студії привезли нагороди з престижного кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ», що з 17 вересня проходив у Херсоні.

Перше місце – за соціальний фільм «Ти чуєш?» про хлопчика в інвалідному візку, в якому знімався улюбленець комунального  притулку для бездомних тварин – пес Умка. Нагороду отримав керівник студії й автор фільму Костянтин Холодняк, молодший.

Також із Херсону кременчужани привезли друге місце – за короткометражку «Друзі-злодії», який зняв вихованець студії «Березіль» Микола Маєвський.

З 17 вересня в Херсоні відбувається міжнародний фестиваль «КІНОКІМЕРІЯ». У роботі фестивалю бере участь Дейв Ваттерсон – Президент Міжнародного Союзу непрофесійного і незалежного кіно (UNICA) при ЮНЕСКО (Велика Британія). Очолює журі фестивалю Станімір Тріфонов, кінорежисер, професор, викладач курсу «Кіно і ТВ режиссура» (Південно-західний університет «Неофіт Рильський», м. Благоєвград), курсу «Кінорежисура» (Новий Болгарський університет, м. Пловдів, Великотирновський університет ім. Кирила та Мефодія, м. Велико Тирново).

Також як член журі у роботі фестивалю бере участь Вілорій Пащенко – актор, заслужений артист України, виконавець однієї з провідних ролей у фільмі «В бой идут одни старики».

 

Все по темі: Кременчук  призи на кінофестивалі  студія "Березіль" 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин