Християнську етику в Новій українській школі вивчати не будуть

Тобто, вона не буде вивчатися як рекомендований курс.

У концепції нової української школи немає обов’язкових рекомендацій щодо вивчення першокласниками предмета «Християнська етика».

За інформацією освіти.ua, про це в ефірі Громадського радіо повідомив заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Роман Шиян.

«Зараз в контексті нової української школи ми обійшли це питання. Тобто першокласники не будуть вивчати як рекомендований курс предмет «Християнська етика». Тепер це буде певний виклик для тих шкіл, в яких це вже традиційно», – зазначив Шиян.

Також чиновник додав, що історія цього предмета почалася ще в 90-х роках минулого століття. Тоді обласні ради західних областей України рекомендували школам використовувати вільний час саме на вивчення предмета «Християнська етика».

«До його викладання залучали людей з педагогічним і богословською освітою. Це викликало деякі спірні питання в викладанні, так як вчителі не завжди зберігали світський характер предмета. Тобто не відокремлювали свою віру і переконання від теоретичних відомостей», – розповів заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Роман Шиян.

Все по темі: вивчати не будуть  НУШ  християнська етика 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин