Віце-Консул Республіки Польща в Україні пані Анна Шуляковська вітала Кременчук із Днем міста

Сьогодні, 22 вересня міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч із Віце-Консулом Республіки Польща в Україні пані Анною Шуляковською, яка прибула до нашого міста на святкування Дня народження Кременчука.

Вітаючи гостю, Віталій Малецький наголосив, що цього тижня наше місто розпочало відзначати дати, які мають велике значення в житті кременчуцької громади: 447 річницю від дня заснування Кременчука та 75 річчя визволення його від нацистських загарбників. Сьогодні фестивалем «Солодкий Кременчук» дається старт загальноміським святкуванням, а завершитися вони мають  пам’ятними меморіальними  заходами.
Жителі міста високо цінують те, що Консульство Польщі в Україні підтримує стійкі зв’язки  з Кременчуком, за підтримку польської діаспори міста та зацікавлені в  подальшому зміцненні культурних, наукових, економічних і інших відносин тощо. Керівник міста також відзначив діяльність голови Полтавського осередку спілки поляків України Віктора Маренича та польської діаспори вцілому, які вивчають спільну українсько-польську історію та сприяють зміцненню економічних зв’язків між Кременчуком і Польщею.
Віце-Консул Республіки Польща в Україні Анна Шуляковська подякувала кременчуцьким колегам за дружній прийом і висловила впевненість у тому, що продуктивна співпраця та партнерські стосунки з Кременчуком обов’язково продовжуватимуться та набуватимуть нового змісту.  

Все по темі: Віце-Консул Республіки Польща в Україні пані Анна Шуляковська  День міста  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин