Астрологiчний прогноз на 24-30 вересня

ОВЕН

Переходьте до рiшучих дiй, реалізовуйте свої плани. Зараз для цього найкращі умови. Розташування планет збiльшує вашi сили i пробуджує ентузiазм. Iдеальний час для початку ремонту в будинку – ви швидко впораєтеся з поставленими завданнями. Любов зiгрiє ваше серце, але може поставити перед вибором. Зустрiчi та знайомства цього тижня доленоснi, а укладенi угоди мають чудові перспективи. У недiлю вiдсвяткуйте успiх із близькими.

ТЕЛЕЦЬ

Найкращих успiхiв ви досягнете у перемовинах. Добре укладати угоди, підписувати контракти, вiдкривати рахунки. Особливу увагу придiлiть вирiшенню фiнансових питань. У цiй сферi ви проявите свої кращi якостi – далекогляднiсть i прагматизм. Складнiше в коханнi. Подiї у цій сфері розвиватимуться стрiмко. Можливо, доведеться поглянути з іншого боку на ваші стосунки. Новi захоплення – надовго.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня ви продемонструєте глибоку захопленiсть своїми справами i зацiкавленiсть результатами. Майже дивовижним чином можуть вирiшитися проблеми. Вiдвертi розмови влинуть на розвиток стосунків із близькою людиною. Смiливо ухвалюйте рiшення, починайте нові проекти. Можете довiряти своїм вiдчуттям та iнтуїцiї в особистому життi. Кризовi ситуацiї, суперечки i сварки зараз послугують чудовим стимулом для самоствердження.

РАК

Залиште позаду сумнiви, якщо на щось зважилися. Немає обмежень для проявів активностi. Можна смiливо брати на себе органiзаторськi та адмiнiстративнi обов’язки. Якщо вас бiльше надихають домашнi справи, то будуйте щодо них наполеонiвськi плани, не обмежуйтеся незначним наведенням ладу. З понедiлка по середу в будинку можна все вимити i провiтрити. Результати довго радуватимуть. У вихiднi дозвольте собi марнотратство i приємний вiдпочинок, влаштуйте сюрпризи для близьких.

ЛЕВ

У першій половині тижня ретельно виконуйте свої обов’язки, допомагайте навколишнім i наводьте лад там, де це потрiбно. Намагайтеся розiбратися, що вам необхiдно закiнчити, аби звiльнити місце для нових завдань. Із четверга робiть те, що вважаєте за потрiбне. Якщо вам буде необхідна самотнiсть, щоб розiбратися у своїх вiдчуттях, вiдкладiть усi зустрiчi та прислухайтеся до свого серця. Можливо, нове романтичне захоплення – це те, що вам зараз необхiдно. Вихiднi цього разу будуть такими, що особливо запам’ятаються.

ДIВА

Тиждень обiцяє бути продуктивним. Не обмежуйте свої можливостi, прагнiть знаходитися у вирi подiй. Але врахуйте, що це може серйозно змінити вашi плани. Угоди i союзи, укладенi цього тижня, надовго стануть визначальними у вашому життi та на роботi. У разi потреби звертайтеся за порадою до друзiв. Їхня допомога буде доречною і вчасною. Складнощi в особистих вiдносинах теж не випадковi. Вам краще почекати, поки змiни не стануть очевидними. Тоді ви зрозумiєте, як краще дiяти.

ТЕРЕЗИ

Активнiсть планет пророкуватиме вам напружений тиждень. Ви зможете досягти успiху в укладеннi нових домовленостей i контрактів. Обговоріть із родичами важливi для всiх питання. Зв’язки набувають великого значення, але доведеться вiдiйти вiд звичної практики – тривалий час зважувати всi «за i проти», розглядаючи пропозицiї. Має сенс ухвалити остаточнi рiшення. В особистому життi не менш важливий етап – визначитися з почуттями i перспективами.

СКОРПIОН

Цього тижня стануть очевидними результати ваших попереднiх зусиль та перспективи на майбутнє. Можуть серйозно змiнитися економiчнi та партнерськi прiоритети. Багато що визначено i не залежить вiд вашого бажання або активностi. Але успiх буде очевиднiший, якщо ви уважнiше ставитеметеся до точки зору спiвбесiдника. Ще краще – якщо поступитеся, вiзьмете на себе більше навантаження. Можливо, у питаннях кохання ви опинитеся перед вибором.

СТРIЛЕЦЬ

Відповідально поставтеся до планiв цього тижня. Ви зможете зробити багато помiтних справ, якi пiдвищать ваш авторитет в очах навколишніх, а з часом одержите i дивiденди. Головне – берiться за наступну справу, коли зробили все необхiдне стосовно попередньої. У перемовинах теж прагнiть дiйти остаточної визначеностi. Краще фiксувати домовленостi документально. У четвер i п’ятницю стримуйте емоцiї у спілкуванні з партнерами i начальством. У вихiднi приділіть час коханій людині.

КОЗЕРIГ

Iнтенсивний взаємообмiн очiкується в партнерських стосунках. Ви будете налаштовані рiшуче переглянути ролi, навантаження та обов’язки. Є всi шанси пiдвищити свiй рейтинг, проявити мудрiсть i далекогляднiсть. Особисте життя зажадає уваги – це час, коли вiдбувається вибiр, з ким ви плануєте будувати близькi вiдносини надалi. У середу може вiдбутися важлива розмова, яка допоможе вам багато що зрозумiти.

ВОДОЛIЙ

Цей тиждень зажадає зiбраностi, гарної реакцiї i здатностi зробити правильний вибiр. Можуть вiдбуватися рiзнi несподiванi та цiкавi події. Імовірна пам’ятна зустрiч. Якщо зближення вiдбудеться в бiльш iнтимному планi, то наслiдки можуть мати для вас бiльше значення, нiж ви розраховували спочатку. У професiйному життi цiнними виявляться оригiнальнi iдеї, можливiсть розширити партнерську взаємодiю. Дiйте, а прiоритети визначаться трохи пiзнiше.

РИБИ

У всiх ситуаціях, де треба робити вибір, прислухайтеся до себе. Iнтуїцiя вас не зрадить. Знаки долі, сни, передчуття цього тижня набувають особливого значення. Звертайте увагу на сюжети, що повторюються. Реальнi подiї можуть змiнити ваше ставлення до якоїсь iз важливих персон. Несподiвано ви самi можете одержати ширші повноваження. Не вiдмовляйтеся вiд пiдвищення i починайте смiливо освоювати новi ролi.

Все по темі: астрологія  Гороскоп  зодіак 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин